• Wszystkie ofertyGliwiceInżynieriaMotoryzacjaSpecjalista ds. Lean Manufacturing
    Specjalista ds. Lean Manufacturing
    Inżynieria
    KIRCHHOFF Polska sp. z o.o.

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    administracja

    Agile

    analiza

    branża motoryzacyjna

    dokumentacja techniczna

    Opis stanowiska

    KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

    Zadania

    • Rozwijanie systemu Lean Manufacturing i ciągłego doskonalenia w całym zakładzie, w tym w zespołach operacyjnych i administracyjnych;
    • Implementowanie i rozliczanie projektów optymalizacyjnych;
    • Nadzorowanie i koordynacja efektywnego funkcjonowania systemu Kaizen;
    • Przeprowadzanie szkoleń i warsztatów związanych z poprawnym funkcjonowaniem systemu KAPS, metodami i narzędziami Lean Manufacturing;
    • Udział w audytach kaskadowych i audytach pomiędzy zakładami;
    • Monitorowanie wyników i zadań w ramach prowadzonych planów działań.

    Twój Profil

    • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Znajomość systemu i narzędzi Lean Manufacturing (SMED, VSM, 5S);
    • Wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętność dzielenia się wiedzą;
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
    • Zdolność wpływania na innych;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Dobra znajomość MS Excel, PowerPoint.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Premia kwartalna;
    • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy.

    Wszystkie ofertyGliwiceInżynieriaMotoryzacjaSpecjalista ds. Lean Manufacturing