• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaDyrektor Logistyki
    Dyrektor Logistyki
    Nowa
    Logistyka
    Kuchnia Vikinga

    3 042 - 5 070 USDBrutto miesięcznie - UoP
    3 042 - 5 070 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    branża gastronomiczna

    analiza finansowa

    logistyka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis stanowiska:

    Kuchnia Vikinga, Lider cateringu dietetycznego poszukuje Dyrektora Logistyki. Osoba na tym stanowisku będzie pełnić kluczową rolę w zarządzaniu przepływem towarów, optymalizacji procesów oraz dbaniu o terminowość i jakość dostaw przy jednoczesnym zachowaniu efektywności kosztowej.

    Lokalizacja: Białystok

    Zakres obowiązków:

    1. Zarządzanie flotą transportową:

    • Nadzór nad flotą ponad 300 aut chłodniczych, które codziennie dostarczają 40 000 paczek w całej Polsce
    • Optymalizacja tras, aby minimalizować koszty paliwa, czas dostawy i zużycie pojazdów
    • Utrzymanie floty w dobrym stanie technicznym oraz nadzór nad regularnymi przeglądami i serwisami

    2. Planowanie logistyczne:

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii dostaw, zapewniających terminowość i efektywność
    • Zapewnienie sprawnej współpracy między działami produkcji, magazynowania i transportu w celu zminimalizowania opóźnień i optymalizacji procesów

    3. Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych:

    • Monitorowanie nowoczesnych trendów w logistyce, takich jak zrównoważony transport, optymalizacja emisji CO2 czy automatyzacja procesów logistycznych.

    4. Optymalizacja kosztów:

    • Redukcja kosztów związanych z transportem, magazynowaniem i obsługą floty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług.

    5. Zarządzanie zespołem:

    • Koordynacja pracy zespołów logistyki, transportu
    • Rozwój kompetencji zespołu poprzez szkolenia i motywowanie pracowników do realizacji celów
    • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności (KPI), takich jak terminowość dostaw, koszty logistyki, efektywność floty

    6. Dbanie o zgodność z przepisami:

    • Zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi transportu (np. HACCP dla transportu żywności, przepisy dotyczące przewozu chłodniczego) oraz przestrzeganie norm jakościowych

    7. Współpraca z innymi działami:

    • Ścisła współpraca z działem produkcji, sprzedaży, kontroli jakości i zakupów, aby zapewnić płynność operacji w całym łańcuchu dostaw
    • Wsparcie w analizie danych sprzedażowych, prognozowania popytu i planowania produkcji w oparciu o prognozy

    8. Zarządzanie kryzysowe:

    • Opracowywanie i wdrażanie planów awaryjnych na wypadek problemów logistycznych, takich jak opóźnienia w dostawach, awarie pojazdów, problemy z zaopatrzeniem itp.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, transport, inżynieria produkcji lub pokrewne
    •  Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze logistyki, transportu lub zarządzaniem łańcuchem dostaw
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem logistycznym/operacyjnym
    • Umiejętność planowania strategicznego i operacyjnego oraz podejmowanie decyzji biznesowych
    • Zdolność do analizy danych, identyfikowania obszarów do poprawy i wdrażania efektywnych rozwiązań

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
    • Umowa o pracę / B2B
    • Możliwość zakwaterowania
    • Pakiet benefitów pracowniczych
    • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
    3 042 - 5 070 USD

    Umowa o pracę

    B2B