• Wszystkie ofertyOlsztynFinanseKontrolingSpecjalista ds. Kontrolingu Inwestycyjnego
    Specjalista ds. Kontrolingu Inwestycyjnego
    Nowa
    Finanse
    Kuchnia Vikinga

    3 042 - 5 070 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 042 - 5 070 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    branża nieruchomości

    analiza finansowa

    branża budowlana

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Opis stanowiska:

    Nasza firma, dynamicznie rozwijająca się w sektorze inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Kontrolingu Inwestycyjnego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad projektami związanymi z budową i zarządzaniem nieruchomościami, takimi jak hale produkcyjne, biura oraz budynki mieszkalne. Szukamy kandydata z doświadczeniem w branży nieruchomości, posiadającego silne umiejętności analityczne oraz doświadczenie w kontrolingu inwestycyjnym.

    Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania

    Główne obowiązki:

    • Analiza i ocena opłacalności oraz ryzyka projektów inwestycyjnych w sektorze nieruchomości.
    • Monitorowanie realizacji inwestycji (hale produkcyjne, biura, budynki mieszkalne) zgodnie z harmonogramem i budżetem.
    • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych dotyczących realizowanych inwestycji.
    • Współpraca z działami zarządzania projektami, finansów oraz zewnętrznymi dostawcami.
    • Identyfikacja i analiza odchyleń od budżetu, proponowanie działań korygujących.
    • Przeprowadzanie audytów projektów inwestycyjnych oraz ocena ich efektywności po zakończeniu.
    • Opracowywanie prognoz finansowych dotyczących przyszłych inwestycji w nieruchomości.
    • Monitorowanie kluczowych wskaźników finansowych i postępów projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, zarządzania nieruchomościami lub pokrewnych.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze kontrolingu inwestycyjnego, z naciskiem na projekty związane z nieruchomościami.
    • Doskonała znajomość narzędzi analizy finansowej oraz budżetowania w kontekście nieruchomości.
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny ryzyka finansowego w projektach budowlanych.
    • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych oraz procesów inwestycyjnych.
    • Doświadczenie w monitorowaniu projektów budowlanych oraz zarządzaniu budżetami.
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolność współpracy z różnymi działami firmy.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe.
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
    • Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.
    • Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

    Wszystkie ofertyOlsztynFinanseKontrolingSpecjalista ds. Kontrolingu Inwestycyjnego
    3 042 - 5 070 USD

    B2B