• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik Zespołu Handlowego Region Południe
    Kierownik Zespołu Handlowego Region Południe
    Nowa
    Sprzedaż
    Leasing Polski

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    strategiczne planowanie

    finanse

    negocjacje

    organizacja pracy

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Cześć! 🙋‍♀️

    Jesteśmy Leasing Polski Sp. z o. o., dołącz do nas jako:

    Region: Południe Polski

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Realizacje planu sprzedaży na podległym regionie.
    • Zarządzanie zespołem handlowym poprzez planowanie działań, motywowanie, szkolenie, monitorowanie wyników sprzedaży, wspieranie w osiąganiu celów sprzedażowych oraz wdrażanie działań korygujących.
    • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z partnerami –pośrednikami i dostawcami oraz kluczowymi klientami.
    • Reprezentowanie formy podczas konferencji i targów branżowych.
    • Udział w niezbędnych szkoleniach oraz wyjazdach firmowych.
    • Tworzenie koncepcji rozwoju, analiza rynku, identyfikowanie nowych możliwości biznesowych oraz wdrażanie strategii sprzedażowych.
    • Planowanie i przygotowywanie akcji promocyjnych w porozumieniu z bezpośrednim przełożonym oraz działem marketingu.

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenia w zarządzaniu w sprzedaży lub finansach.
    • Doskonałej organizacji pracy własnej i umiejętności wsparcia w organizacji pracy Doradców
    • Dobrego planowania i umiejętności organizacyjnych.
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i budowania relacji.
    • Zdolności negocjacyjnych, analitycznych oraz prezentacyjnych.
    • Konsekwencji w dążeniu do realizacji celów.

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizowanych zadań oraz osiąganych wyników (preferowana umowa o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą).
    • Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych.
    • Udział w interesujących projektach i konkursach sprzedażowych.
    • Możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy).
    • System szkoleń.
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

    Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik Zespołu Handlowego Region Południe