• Wszystkie ofertyDobroszycePraca biurowaKierownik/Kierowniczka Sekretariatu Biura Sprzedaży (pełny etat)
    Kierownik/Kierowniczka Sekretariatu Biura Sprzedaży (pełny etat)
    Nowa
    Praca biurowa
    Lidl Polska

    Dobroszyce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Lidl Polska

    Lidl Polska

    Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków - opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

    W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Kierownik/Kierowniczka Sekretariatu Biura Sprzedaży Dobroszyce

    Twoje zadania

    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu Biura Sprzedaży
    • Organizacja pracy przełożonych - koordynowanie terminów, prowadzenie kalendarza, opracowywanie poczty itp.
    • Przygotowywane spotkań i prezentacji
    • Tworzenie cyklicznych raportów, zestawień oraz pism wewnętrznych
    • Opracowywanie dokumentacji - dokumenty księgowe i ubezpieczeniowe, delegacje, rachunki, faktury itp.
    • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między sklepami, Centralą i Biurem Zarządu

    Twoje kompetencje

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 2 lata
    • Wykształcenie obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność współpracy
    • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

    Mile widziane:

    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B1/B2

    Oferujemy

    Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

    • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • karta MultiSport / Medicover Sport
    • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
    • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
    • Wdrożenie pod opieką Mentora
    • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

    RÓWNE PŁACE

    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

    OCHRONA DANYCH i COMPLIANCE

    Informacje o ochronie danych zawartych w podaniu znajdują się w Polityce prywatności, dostępnej na stronie Polityka prywatności • Kariera Lidl. Z kolei regulacje dotyczące compliance, w tym obowiązująca procedura zgłoszeń wewnętrznych, dostępne są na stronie: Compliance (lidl.pl).

    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

    W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog. Sprawdź co dokładnie robimy: https://kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

    Wszystkie ofertyDobroszycePraca biurowaKierownik/Kierowniczka Sekretariatu Biura Sprzedaży (pełny etat)