Oferty
Specjalista/Specjalistka ds. Personalnych (niepełny etat)
Nowa
HR

Piorunów
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
Lidl Polska

Lidl Polska

Jesteśmy liderem wśród firm handlowych w Europie. Chcemy, by nasi klienci mieli Więcej na radość z życia. Dlatego nasze artykuły to gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i zrównoważonej produkcji.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

Opis stanowiska

W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie iTtwojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Instruktora i Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:Specjalista/Specjalistka ds. Personalnych

Twoje zadania

  • Sporządzanie umów o pracę oraz innych dokumentów personalnych
  • Weryfikacja poprawności dokumentów wpływających do Działu Personalnego
  • Kontrola obiegu dokumentów
  • Obsługa programów do ewidencji dokumentów personalnych, rekrutacji oraz szkoleń
  • Koordynacja programów motywacyjnych i rozwojowych
  • Preselekcja kandydatów i prowadzenie wywiadów telefonicznych

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Skrupulatność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy, podstawowa wiedza kadrowo-płacowa
  • Umiejętność biegłej obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Gotowość do odbycia 4-5 miesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

Mile widziane:

  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. A2/B1
  • Doświadczenie w pracy w rekrutacji lub w Dziale Personalnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany u umowie wzrost wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych
  • karta MultiSport / Medicover Sport
  • kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Wsparcie Opiekuna w trakcie wdrożenia
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

OCHRONA DANYCH i COMPLIANCE

Informacje o ochronie danych zawartych w podaniu znajdują się w Polityce prywatności, dostępnej na stronie Polityka prywatności • Kariera Lidl. Z kolei regulacje dotyczące compliance, w tym obowiązująca procedura zgłoszeń wewnętrznych, dostępne są na stronie: Compliance (lidl.pl).

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog. Sprawdź co dokładnie robimy: https://kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj