Oferty
Specjalista ds. Sprzedaży (z językiem angielskim)
Nowa
Sprzedaż

Katowice
9 000 - 11 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

sprzedaż B2B

język angielski

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Linkhouse jako Specjalista ds. Sprzedaży (z językiem angielskim)

  • Ekscytuje Cię wizja prowadzenia rozmów sprzedażowych z klientami z całego świata?
  • We współpracy z ludźmi kładziesz nacisk na budowanie zaufania i długofalowych relacji?
  • Patrzysz na sprzedaż wielowymiarowo i chętnie wykorzystujesz nowoczesne narzędzia i kanały komunikacji?

Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś/aś „tak”, to możliwe, że właśnie na Ciebie czekamy. Sprawdź poniżej co mamy do zaoferowania i jak wygląda praca.

Jako zespół Linkhouse od 10 lat rozwijamy autorską platformę do linkbuildingu. Ułatwiamy w ten sposób firmom budowanie widoczności w Internecie i pozyskiwanie klientów na całym świecie. W Polsce jesteśmy jednym z liderów, a od pewnego czasu zaczęliśmy dynamicznie rozwijać naszą pozycję poza granicami kraju. Mamy ambicję, aby stać się jedną z największych marek linkbuildingowych na świecie i Ty możesz się do tego przyczynić.

Tym będziesz się zajmować m.in.:

  • Pozyskiwanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (obecnie świetnie sprawdzają nam się m.in. LinkedIn, spotkania online, rozmowy telefoniczne, mailing itp.)
  • Prowadzenie kampanii mailingowych z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji i analizy
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych online
  • Doradzanie potencjalnym klientom w zakresie wykorzystywania platformy Linkhouse (będziesz potrzebować wiedzy z zakresu SEO, ale bez obaw, wszystkiego Cię nauczymy)
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert handlowych i negocjowanie warunków
  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych (w Polsce i na całym świecie)
  • Sporządzanie raportów i prowadzenie analiz efektywności działań

Kompetencje, których będziesz potrzebować:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (potrzebujemy ludzi, którzy znają się na sprzedaży)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (większość Twoich klientów będzie zza granicy)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych po angielsku
  • Umiejętność pisania wiadomości sprzedażowych po angielsku (ofert, maili itp.)
  • Nastawienie na prowadzenie regularnych i konsekwentnych działań oraz pracę w oparciu o wskaźniki efektywności (na bieżąco analizujemy KPI i stale poprawiamy nasze procesy)
  • Wiedza na temat SEO i/lub gotowość do szybkiego podniesienia swoich kompetencji w tym zakresie

Możesz u nas liczyć na:

  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowy (widełki podane w ogłoszeniu to tylko podstawa)
  • Doskonała atmosfera pracy ze świetnymi ludźmi (mamy bardzo zgrany zespół)
  • Komfortowe warunki pracy (ergonomiczne stanowisko, dwa monitory, pokój socjalny wyposażony we wszystko co potrzebne, smaczna kawa i różnorodne herbaty bez limitu)
  • Realny wpływ na organizację i procesy wewnętrzne (doceniamy dobre pomysły i zaangażowanie)
  • Elastyczne godziny pracy, a w piątki home office (ważne, żeby wyniki były)
  • Udział w konferencjach polskich i zagranicznych (w 2024 byliśmy m.in. w Estonii, Wielkiej Brytanii, Wietnamie i Tajlandii)
  • Firmowy telefon i laptop (wiadomo, że muszą być)
  • Brak dress code (każdy nosi się jak lubi)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i dofinansowanie do karty Multisport

Tak wygląda nasz proces rekrutacyjny:

  • Etap 1 – Przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie
  • Etap 2 – Rozmowa telefoniczna, żeby poznać Cię trochę lepiej
  • Etap 3 – Spotkanie online z zadaniem rekrutacyjnym (dostaniesz czas na przygotowanie się)
  • Etap 4 – Spotkanie w siedzibie firmy z szefem sprzedaży

Po każdym etapie gwarantujemy odpowiedź zwrotną z informacją o przejściu do kolejnego lub podziękowaniem za wzięcie udziału.

9 000 - 11 000 PLN

B2B