• Wszystkie ofertyPoznańHoReCaInneSpecjalista ds. Kosztorysowania (branża elektro-energetyczna)
    Specjalista ds. Kosztorysowania (branża elektro-energetyczna)
    Nowa
    HoReCa
    Look4IT

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Elektro-energetyczna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, polskiego przedsiębiorstwa notowanego na GPW, poszukujemy Specjaliste ds. Kosztorysowania (branża elektro-energetyczna). Firma zajmuje się m.in. zagadnieniami związanymi z wykonawstwem w branży elektroenergetycznej, automatyki oraz systemów bezpieczeństwa, realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

    Obowiązki

    • Analiza zapisów OPZ/dokumentacji projektowej oraz SIWZ;
    • Sporządzanie wycen (kosztorysów);
    • Koordynacja realizacji prac budowlanych;
    • Współpraca z projektantami, działem wykonawstwa oraz zaopatrzenia.

    Wymagania

    • Doświadczenie przy wycenie, wykonawstwie lub eksploatacji sieci / stacji energetycznych;
    • Biegła znajomość oprogramowania Excel lub Norma;
    • Komunikatywność;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

    Mile widziane

    • Znajomość specyfiki zamówień publicznych i sektorowych;
    • Znajomość rynku instalacji i sieci elektroenergetycznych w budownictwie kubaturowym i infrastrukturalnym;
    • Znajomość problemów realizacyjnych.

    Benefity

    • Realizacja ambitnych i ciekawych projektów, praca w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie;
    • Samochód służbowy;
    • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Indywidualne podejście do Pracownika;
    • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub inne wg. preferencji kandydata;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Wsparcie Zespołu, przyjazna atmosfera.

    Wszystkie ofertyPoznańHoReCaInneSpecjalista ds. Kosztorysowania (branża elektro-energetyczna)