• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedaż B2BSales Coordinator
    Sales Coordinator
    Sprzedaż
    Many Mornings

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    zarządzanie sprzedażą

    obsługa klienta

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Many Mornings to brand, który koloruje stopy nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Zbudowaliśmy globalną społeczność i razem kroczymy przez życie w skarpetkach nie do pary. Tworzą nas ludzie pełni pasji, którzy nie boją się wyzwań i ważnych idei. Od 10 lat rozwijamy markę, która dodaje odrobinę uśmiechu każdego poranka!

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Sales Coordinator, która dołączy do naszego zespołu i zapewni najwyższy poziom wsparcia dla naszych operacji sprzedażowych, koncentrując się na międzynarodowym rozwoju i satysfakcji klientów.

    Twoje obowiązki:

    Nadzorowanie i wsparcie zagranicznego działu sprzedaży:

    • Codzienna weryfikacja potrzeb zagranicznego zespołu sprzedażowego oraz monitorowanie realizacji ustalonych założeń..
    • Dostarczanie materiałów i zasobów niezbędnych do realizacji planów.
    • Odpowiadanie na bieżące zapytania (sprawy wymagające więcej niż 10 minut uwagi kierowane są do działu administracji).
    • Wsparcie organizacyjne przy przygotowaniach do targów zagranicznych oraz innych wydarzeń branżowych.

    Obsługa i pielęgnowanie relacji z dotychczasowymi klientami hurtowymi na rynku Polskim:

    • Obsługa zamówień, w tym ścisła współpraca z magazynem w celu zapewnienia poprawnej realizacji wysyłek.
    • Bieżąca obsługa klienta poprzez telefon i e-mail.