• Wszystkie ofertyLublinSprzedażZarządzanie sprzedażąSales Manager Hospital Market
    Sales Manager Hospital Market
    Nowa
    Sprzedaż
    MEDISEPT SP. Z O. O.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    analiza

    zarządzanie zespołem

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    • Zarządzanie zespołem terenowym i stacjonarnym obsługującym rynek szpitalny
    • Wyznaczanie celów oraz priorytetów i nadzór nad ich realizacją, motywowanie i rozwój pracowników
    • Wspólne wizyty i praca z zespołem KAM na terenie całej Polski
    • Tworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii sprzedaży do rynku szpitalnego, dystrybucji i firm sprzątających
    • Planowanie, realizacja oraz rozliczanie działań podległych zespołów sprzedażowych
    • Aktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży
    • Wdrażanie mechanizmów promocji oraz analiza ich efektywności we współpracy z działem marketingu
    • Wsparcie zespołu we wdrażaniu działań marketingowych i promocyjnych
    • Kontrola realizacji planów sprzedaży
    • Wspieranie zespołu sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z obecnymi oraz udziału w postępowaniach przetargowych
    • Analiza danych sprzedażowych w celu identyfikacji trendów i szans
    • Rekrutacja i wdrażanie nowych członków zespołu

    Wymagania
    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (również w strukturze rozproszonej)
    • Umiejętności menadżerskie: ukierunkowanie na rezultaty, decyzyjność, efektywne planowanie, zdolności organizacyjne, zarządzanie zespołem i rozwój kompetencji, sprawna komunikacja
    • Gruntowna wiedza oraz doświadczenie w obszarze planowania i prowadzenia działań sprzedażowych i zarządczych oraz współpracy z partnerami biznesowymi na rynku szpitalnym
    • Umiejętność planowania i organizowania działań ukierunkowanych na zwiększanie wyników sprzedażowych, szczególnie opartych o uczestnictwo w postępowaniach przetargowych
    • Kilkuletnie doświadczenie w kontaktach z klientem rynku szpitalnego
    • Umiejętność zarządzania zasobami oraz budżetem
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy
    • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
    • Profesjonalne narzędzia pracy
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pakiet sportowy
    • Wspaniałą atmosferę pracy
    • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń