• Wszystkie ofertyLublinSprzedażZarządzanie sprzedażąSales Office Manager Hospital Market
    Sales Office Manager Hospital Market
    Nowa
    Sprzedaż
    MEDISEPT SP. Z O. O.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    analiza

    zarządzanie zespołem

    zarządzanie sprzedażą

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem obsługi klienta, postępowań przetargowych oraz sprzedaży zdalnej
    • Tworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii dla szpitali publicznych oraz sieci dystrybutorów
    • Nadzór nad postępowaniami przetargowymi prowadzonymi w dziale
    • Planowanie, realizacja oraz rozliczanie działań zespołu obsługi klienta, postępowań przetargowych i sprzedaży zdalnej
    • Aktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży
    • Wdrożenie mechanizmów promocji i analiza ich efektywności wraz z działem marketingu
    • Wsparcie zespołu obsługi klienta, postępowań przetargowych oraz sprzedaży zdalnej we wdrażaniu działań marketingowych i promocyjnych u dystrybutorów i Klientów Końcowych
    • Kontrola realizacji planów sprzedaży
    • Wspieranie zespołu obsługi klienta, postępowań przetargowych oraz sprzedaży zdalnej w zakresie pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z obecnymi
    • Realizacja KPI i celów związanych z realizowaniem postępowań przetargowych
    • Analiza danych sprzedażowych w celu identyfikacji trendów i szans
    • Bieżące wsparcie działań sprzedażowych podległego zespołu
    • Opracowywanie analiz rynku i analiz konkurencji

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale przetargów na rynku szpitalnym
    • Gruntowna wiedza oraz doświadczenie w obszarze planowania i prowadzenia działań sprzedażowych i zarządczych oraz współpracy z partnerami biznesowymi
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem obsługi klienta
    • Doświadczenie we współpracy z dystrybutorami – mile widziane
    • Umiejętność zarządzania zasobami oraz budżetem
    • Umiejętności menadżerskie: ukierunkowanie na rezultaty, decyzyjność, efektywne planowanie, zdolności organizacyjne, zarządzanie zespołem i rozwój kompetencji, sprawna komunikacja
    • Umiejętność planowania i organizowania działań ukierunkowanych na zwiększanie wyników sprzedażowych

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
    • Profesjonalne narzędzia pracy
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pakiet sportowy
    • Wspaniałą atmosferę pracy
    • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń