• Wszystkie ofertyLublinSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Exportu
    Specjalista ds. Exportu
    Sprzedaż
    MEDISEPT SP. Z O. O.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    export

    język angielski

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    • Identyfikacja i pozyskiwanie klientów zagranicznych (rynek stomatologiczny oraz medyczny)
    • Kontakt telefoniczny i mailowy oraz spotkania online z klientami zagranicznymi
    • Zespołowa realizacja planu sprzedaży działu eksportu oraz indywidualnego planu sprzedaży na przypisanych klientach
    • Współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowania materiałów marketingowych (promocje, materiały BTL, targi)
    • Współpraca z Działem Badań i Rozwoju w zakresie rejestracji produktów oraz zmian rejestracyjnych na podległych rynkach zagranicznych
    • Analiza rynku i działań konkurencji w celu zwiększania poziomu sprzedaży eksportowej
    • Wsparcie w tworzeniu i aktualizacji strategii na podległych rynkach w zakresie współpracy z klientami
    • Organizowanie i prowadzenie szkoleń, webinariów, spotkań dla przypisanych klientów nt. bieżącej oferty

    Wymagania:

    • Min 2 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży (preferowane sprzedaż zagraniczna)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – będziesz go używać w codziennej pracy
    • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz prezentacji
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożeniowy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
    • Bogaty pakiet szkoleń
    • Możliwości rozwoju oraz awansu
    • Benefity (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, zniżki pracownicze, audioteka)