• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager
    Key Account Manager
    Sprzedaż
    MMC Polska

    Warszawa
    2 281 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    techniki sprzedaży B2B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    MM Conferences S.A. (MMC Polska) jest liderem kongresów z zakresu nowych technologii dedykowanych sektorom finansów, ubezpieczeń, handlu, energetyki i public. Od 16 lat realizujemy projekty, które stały się platformą spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku. Poruszamy się w obszarach bankowości i fintech, transformacji energetycznej, smart city, retailu i e-commerce, Data i AI.

    Do rekrutacji zapraszamy kandydatki i kandydatów posiadających doświadczenie w sprzedaży usług B2B oraz nastawionych na budowanie długofalowych relacji biznesowych.

    Na tym stanowisku będziesz mieć realny wpływ na wyniki. Spodziewaj się dużej swobody w podejmowaniu decyzji oraz przestrzeni do testowania pomysłów. Wynagrodzenie zawarte w ogłoszeniu obejmuje podstawę oraz prowizję przy założeniu realizacji minimalnego zakładanego targetu, natomiast przy realizacji większych celów wynagrodzenie wzrasta.

     W naszym zespole będziesz:

    • Aktywnie pozyskiwać komercyjnych partnerów kongresów;
    • Nawiązywać kontakty, przeprowadzać spotkania i negocjacje handlowe;
    • Ustalać warunki umów partnerskich oraz nadzorować ich realizację (przy współpracy z innymi działami firmy);
    • Utrzymywać długofalowe relacje biznesowe,

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (rozważymy również kandydatury osób o mniejszym doświadczeniu)
    • interesujesz się aktualną sytuacją na poszczególnych rynkach, śledzisz trendy i innowacje
    • potrafisz prowadzić research, docierać do nowych klientów, budować relacje biznesowe, rozwijać sieci partnerstw
    • masz wysoką orientację na realizację celów i jakość pracy;
    • swobodnie posługujesz się biznesowym językiem angielskim (lub władasz nim na poziomie pozwalającym na podstawową komunikację biznesową)
    • jesteś kreatywny i masz zdolność do wychodzenia poza standardowe rozwiązania;
    • masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz wysoką kulturę osobistą;
    • mile widziane jest doświadczenie w pracy przedstawicielami sektorów tj.: bankowość, ubezpieczenia, retail, energetyka, OZE, szeroko pojęte IT.

    Z nami zyskasz:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, w formule stałej podstawy i premii uzależnionej od osiąganych wyników sprzedażowych;
    • możliwość pracy w formule hybrydowej;
    • imponujące portfolio produktów (kongresów), organizowanych dla kluczowych sektorów gospodarki;
    • stałe podnoszenie kwalifikacji i pogłębianie wiedzy o trendach i kierunkach rozwoju w sektorach, dla których spółka organizuje wydarzenia;
    • okazję do pracy w stabilnej spółce, o ugruntowanej pozycji na rynku, w strukturze pozwalające skupić się na swojej pracy oraz wsparcie rozbudowanego zespołu (marketingu, producentów, wsparcia sprzedaży) – Ty koncentrujesz się na czystej sprzedaży;
    • pracę w formule hybrydowej w pełnym wymiarze godzin (atrakcyjna lokalizacja, 38.piętro biurowca w centrum Warszawy).

    Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Dołącz do nas - prześlij swoje CV! ✨

    2 281 - 2 788 USD

    B2B