• Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedażAgent nieruchomości
    Agent nieruchomości
    Sprzedaż
    Moje Mieszkanie Sp. z o. o.

    Bydgoszcz
    1 267 - 3 803 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    kreatywność

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    sprzedaż

    prawo jazdy kat. B

    wiedza o nieruchomościach

    social media

    Opis stanowiska

    Szukamy nowego Agenta nieruchomości do naszego zespołu w Biurze nieruchomości Moje Mieszkanie!

    Chcesz zarabiać jako pośrednik już od pierwszego miesiąca pracy? Otrzymasz wynagrodzenie już w momencie pozyskania oferty, a także dodatkowe prowizje za wyniki.

    Jeśli masz doświadczenie, zapewnimy Ci pełną autonomię w działaniu. Do Twoich obowiązków należeć będzie pozyskiwanie ofert nieruchomości na sprzedaż bądź wynajem, obsługa klientów i inwestorów, zarządzanie marketingiem ofert, sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości i planowanie procesu sprzedaży nieruchomości.

    Czego oczekujemy?

    Znajomości podstawowych przepisów, zaangażowania, doświadczenia w sprzedaży i chęci do pracy. Oferujemy pełne wsparcie, atrakcyjne wynagrodzenie i miejsce w zgranym zespole.

    Jeśli nie masz doświadczenia, ale masz chęci i zapał do pracy, również czekamy na Twoje zgłoszenie. Oferujemy wdrożenie, wsparcie i duże możliwości rozwoju.

    W naszym biurze jest jasny i klarowny system rozliczeń i dodatkowe benefity:

    • kwartalna dodatkowa prowizja za wyniki,
    • roczna prowizja dodatkowa za staż pracy i wyniki,
    • dodatkowe wynagrodzenie za opinie klientów.

    Jesteśmy biurem nieruchomości, które wychodzi na przeciw klientom. Dopasowaliśmy nasze usługi tak, aby docierać do klientów z łatwością i skutecznie sprzedawać / wynajmować ich nieruchomości.

    Jeśli pasjonuje Cię tematyka nieruchomości, to praca u nas na pewno będzie dla Ciebie atrakcyjna i rozwijająca.

    Wyślij CV, jeśli jesteś zainteresowany/a!

    Będzie nam miło jeśli dołączysz również list motywacyjny z opisem Twojej osoby :)

    1 267 - 3 803 USD

    B2B