• Wszystkie ofertyLublinSprzedażSprzedaż B2BDoradca agrotechniczno-handlowy
    Doradca agrotechniczno-handlowy
    Nowa
    Sprzedaż
    NaturalCrop Poland Sp. z. o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    doradztwo

    wiedza agrotechniczna

    dobra organizacja pracy

    znajomość branży agro

    prawo jazdy kat. B

    samodyscyplina

    sprzedaż

    Mile widziane

    elastyczność

    CRM

    Microsoft Office

    praca w zespole

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kogo szukamy?

    • praca w doradztwie i sprzedaży w branży agro jest Twoją pasją ?
    • sukcesy napędzają Cię do działania?
    • szukasz rozwiązań, nie uznajesz porażek ?
    • utożsamiasz się z marką pracodawcy?
    • lubisz współpracować z zespołem?
    • cenisz szacunek?
    • cechuje Cię silne zaangażowanie?

    Co oferujemy?

    • swobodne planowanie pracy dla zwiększenia indywidualnej efektywności
    • bazę aktywnych klientów oraz analizy sprzedażowe
    • teren, który znasz i uznajesz za potencjał
    • samochód, który zapewni komfort Twojej pracy
    • szkolenia produktowe, rozwojowe , a dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych sprzedawców, zagraniczne wyjazdy naukowe.
    • docenimy i wykorzystamy Twoją kreatywność
    • dostaniesz sprawdzone , skuteczne i jakościowe produkty w ofercie
    • niezawodną logistykę dostaw
    • jedne z wyższych wynagrodzeń w branży Agro, sprawiedliwie uzależnione do umiejętności i osiągnięć, jasny system nagród
    • kompetentny i zgrany zespół współpracowników
    • pozapłacowe benefity ( opieka medyczna , multisport , dofinansowania wczasów , świąt, rozwoju )

     Jeżeli:

    • czujesz, że w dotychczasowej pracy już się nie rozwijasz
    • masz doświadczenie w branży AGRO - obowiązkowe
    • chciałbyś przynależeć do organizacji, gdzie masz wpływ na wiele rzeczy związanych ze swoim stanowiskiem
    • nakręca Cię pozytywna atmosfera
    • masz ambitne podejście do zadań
    • jesteś określony co do swojej drogi zawodowej

    Dołącz do nas !

    Obecnie jesteśmy gotowi nawiązać współpracę z osobami zamieszkującymi w woj. małopolskiego, śląskie, kujawsko pomorskie , łódzkie, lubelskie

    Wszystkie ofertyLublinSprzedażSprzedaż B2BDoradca agrotechniczno-handlowy