• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. obsługi klienta
    Specjalista ds. obsługi klienta
    Praca biurowa
    NewTalents Agencja Rekrutacyjna

    1 394 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 394 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język polski

    administracja

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Agencja Rekrutacyjna NewTalents przeprowadza kompleksowe procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Znajdujemy dla pracodawców prawdziwe Talenty, a dla kandydatów wymarzoną pracę. Posiadamy wpis do rejestru agencji zatrudnienia o nr 28038.

    Dla naszego Klienta - firmy z branży modowej szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy - okolice Łomianek (praca stacjonarna)

    Zakres zadań:

    • obsługa kanałów na SM - Instagram, FB
    • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
    • stała komunikacja z zespołem przy realizacji zamówień telefonicznych/ mailowych
    • obsługa systemu magazynowego Comarch Optima oraz Baselinker w celu rezerwacji produktów dla klienta
    • nadzór nad przygotowaniem zamówień do wysyłki
    • sporządzanie rejestru dla klientów hurtowych w arkuszu kalkulacyjnym.

    Pracodawca oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie 5500-8000 PLN
    • stałe godziny pracy 8-16
    • kartę MultiSport
    • pracę w niedużym zespole w przyjaznej atmosferze.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wysokiej kultury osobistej
    • dobrej znajomości pakietu MS Office
    • doświadczenia w telefonicznej oraz mailowej obsłudze klienta
    • płynnej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
    • mile widziana znajomość obsługi BaseLinker
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Wszystkim Kandydatom bardzo dziękujemy za przesłanie aplikacji.

    Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. obsługi klienta
    1 394 - 2 028 USD