Oferty
Młodszy Kierownik Marki / Junior Product Manager
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

marketing

dobra organizacja pracy

analityczne myślenie

Proaktywność

Mile widziane

prawo jazdy

Branża optyczna

Opis stanowiska

Okularium (Optyka Oxys sp.j.) to polska  sieć 31 salonów optycznych  oraz  sklep internetowy okularium.pl. Jesteśmy grupą ponad 120 specjalistów o różnorodnych kwalifikacjach, ale przede wszystkim prawdziwymi pasjonatami dziedzin, którymi zajmujemy się zawodowo. W portfolio posiadamy własną markę opraw okularowych OXYS oraz soczewek kontaktowych i płynów i-OXYS. Intensywnie rozwijamy naszą sieć otwierając nowe salony oraz wzmacniając nasze działania e-commerce.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko

Praca w Siedlcach ul Kilińskiego

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu kalendarza planów marketingowych
  • Zarządzanie i wdrażanie przydzielonych projektów marketingowych
  • Opracowywanie narzędzi komunikacji marketingowej offline oraz online.
  • Opracowywanie contentu i współudział w prowadzeniu mediów społecznościowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, domem mediowym, dostawcami
  • Codzienne wsparcie  managerów  regionalnych w zakresie realizacji /koordynowania indywidualnych działań marketingowych dla salonów
  • Współudział w opracowywaniu media planów (współpraca z domem mediowym), odpowiedzialność za monitorowanie i optymalizację kampanii płatnych, raportowanie wyników, efektywne zarządzanie budżetem.
  • Koordynacja kampanii internetowych (kanały własne, display, social media, influencer marketing, e-mail marketing, SEO, SEM).
  • Opracowywanie planu kosztów i kontrola budżetu marketingowego
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów rynkowych, przygotowywanie rekomendacji działań.
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi marchandisingowych
  • Rozwijanie i wdrażanie nowych linii asortymentowych
  • Ścisła współpraca wewnętrzna (rozproszona struktura)

Wymagania

  • Minimum 2 lata  doświadczenia w pracy w dziale marketingu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie i marketing)
  • Posiadasz umiejętności samodzielnego i skutecznego prowadzenia projektów.
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność planowania i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • Doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media
  • Znasz aktualne trendy i sprawnie posługujesz się takimi narzędziami jak: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads itp.
  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie raportów i analiz.
  • Jesteś proaktywny i skutecznie realizujesz postawione zadania.
  • Potrafisz odnaleźć własną drogę w ogromie pojawiających się zadań  i wyzwań. Jesteś osobą kreatywną !
  • Świadomość biznesowa
  • Pasja marketingowa, zaangażowanie, odwaga w działaniu i wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane – doświadczenie w branży optycznej
  • Prawo Jazdy
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Okulary dla pracownika i rabaty dla rodziny,
  • System szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Telefon komórkowy, laptop,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole.

Etapy rekrutacji:

  • 1 etap – rozmowa rekrutacyjna online
  • 2 etap – zaprosimy Cię do drugiego etapu, otrzymasz od nas zadanie rekrutacyjne.
  • 3 etap – spotkanie  w Warszawie
  • 4 etap – informacja zwrotna.