Oferty
Elektromonter/elektryk/pomocnik elektromontera
Inne

Mikołów
5 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

elektryka

elektrotechnika

Mile widziane

SEP

Opis stanowiska

Realizujemy prace montażowe i serwisowe związane z instalacjami elektrycznymi, głównie ogrzewaniem elektrycznym dla zakładów przemysłowych na terenie Polski. Poszukujemy elektromonterów, monterów, elektryków. Możliwe prace na krótkotrwałych wyjazdach (w dni robocze).

Ważne informacje:

  • Praca na pełen etat
  • Umowa o pracę
  • Praca od zaraz
  • Nie bój się braku doświadczenia - zapewnimy przeszkolenie

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych - jeżeli posiadasz uprawnienia
  • Wykonywanie innych czynności powiązanych z zakresem prac w zależności od potrzeb
  • Przygotowywanie sprzętu, narzędzi i materiałów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe (mile widziane kierunki elektryczne, energetyczne oraz pokrewne)
  • Gotowość do wyjazdów na montaże na terenie Polski
  • Dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach
  • Mile widziane uprawnienia SEP i umiejętność czytania schematów elektrycznych

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pierwsza umowa na okres próbny na czas 3 miesięcy, po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Zapewniamy rozwój oraz wdrożenie i szkolenia w zakresie realizowanych prac
  • Dodatkowe szkolenia rozszerzające kompetencje (SEP, obsługa urządzeń)
  • Pracę w środowisku doświadczonych pracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Dodatki: wczasy pod gruszą, premie świąteczne

5 500 - 7 000 PLN