• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)SEM Specialist
    SEM Specialist
    Marketing
    Performics

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Performics

    Performics

    Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Performics to agencja marketingu efektywnościowego oferująca kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, e-commerce oraz rozwiązań performance marketingu opartych na zaawansowanej analityce. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Partnera Premium w programie Programu Facebook Marketing Partners. Na co dzień z sukcesami łączymy najnowsze technologie z kreatywnością, co pozwala nam realizować kampanie zarówno dla lokalnych firm, jak i globalnych Klientów, często w roli HUBu. Nasz zespół składa się z ponad 150 profesjonalistów, którzy pracują nad skutecznością i jakością strategii oraz działań digitalowych, zwiększających przychody ze sprzedaży naszych Klientów. W Performics wszystkie osoby planujące i kupujące kampanie posiadają aktualne certyfikaty Blueprint. Agencja jest laureatem nagród Effie, Mixx Awards, Innovation, a także Performance Diamonds CEE. Performics jest częścią Publicis Groupe, pierwszej co do wielkości i najwyżej ocenianej grupy mediowej w Polsce według raportu RECMA "The Qualitative Evaluation Poland" 2021.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Obsługą klientów w zakresie Google Ads i Google Analytics;
    • Przygotowaniem trafnych estymacji, wycen, rekomendacji i struktur kampanii;
    • Prowadzeniem i optymalizacją kampanii zgodnie założonymi KPI;
    • Raportowaniem wyników i prowadzeniem cyklicznych spotkań z klientem;
    • Budowaniem pozytywnej relacji z klientem i zespołem;
    • Terminowym i prawidłowym rozliczaniem kampanii;
    • Udziałem w procesie tworzenia rekomendacji mediowych i strategicznych.

    Dołącz do nas jeśli:

    • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii w Google Ads;
    • Masz doświadczenie w optymalizacji kampanii pod różne cele (leady, sprzedaż, traffic, zasięg);
    • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
    • Potrafisz szybko i sprawnie tworzyć rozbudowane struktury kampanii Google Ads oraz korzystać z Google Search Ads 360;
    • Potrafisz analizować dane i wyciągać trafne wnioski - sprawnie korzystasz z Excela (tabele przestawne, filtry, formuły) i PowerPointa;
    • Wiesz, jak tworzyć rekomendacje z zakresu PPC;
    • Potrafisz komunikować się w języku angielskim płynnie i bez stresu;
    • Cechuje Cię zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju.

    Co oferujemy?

    • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.) - sprawdź szczegóły w wideo poniżej;
    • Dużą elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie);
    • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home;
    • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii.

    W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.