Oferty
Project Manager Marketplace
Marketing

7 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

analiza

zarządzanie projektami

Allegro Ads

Allegro

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

W strategii Pirk Spark na 2024 roku mamy zapis, że chcemy pracować z najlepszymi! Jeśli zatem jesteś osobą, która w swoim fachu dąży do bycia najlepszym, to jesteśmy właśnie dla Ciebie i zapraszamy do aplikowania do nas.

Wierzymy mocno w rozwój naszych ludzi i pomagamy im w tym, by stali się TOP 1 tak jak nasza agencja. Trzeba Ci bowiem wiedzieć, że posiadamy najwyższą certyfikację Allegro Ads, a w tym roku serwis Allegro wyróżnił nas jako leadera jakości (Quality Championa 2024).

Czym się zajmujemy? Działamy w B2B, obsługując firmy sprzedające na Allegro. Jesteśmy odpowiedzialni za ich wzrost na tym marketplace. Prowadzimy im reklamy Allegro Ads, zarządzamy promocjami, wspieramy ich oprawą graficzną i contentem, a także strategicznie. Posiadamy własną aplikację AlleSpark, która w połączeniu z wiedzą naszego zespołu dowozi świetne rezultaty.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

osoby na stanowisko Project Manager Marketplace. Zadaniem PM’a będzie wsparcie największych projektów. Jesteśmy otwarci na osoby z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w kierowaniu projektów e-commercowych lub digitalowych.

Miejsce pracy:

  • dla osób z Poznania i okolic: Poznań (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • dla osób spoza Poznania i okolic: wtorek-środa w biurze w Poznaniu, pozostałe dni zdalnie.

Zadania, które Ci powierzymy:

  • prowadzenie i nadzór nad powierzonymi projektami,
  • tworzenie harmonogramów działania oraz dbanie o ich planową realizację,
  • tworzenie strategii we współpracy z klientami,
  • prowadzenie spotkań zewnętrznych z klientami,
  • przeprowadzenie spotkań wewnętrznych z podległym zespołem,
  • monitorowanie założonych wskaźników,
  • raportowanie postępu prac i wskaźników klientowi, w tym tworzenie raportów w oparciu o wypracowane przez agencję narzędzia,
  • szybkie reagowanie na pojawiające się problemy i umiejętność ich przewidywania (“gaszenie pożarów”),
  • przygotowywanie niezbędnych w trakcie projektu dokumentów i arkuszy kalkulacyjnych.

Dlaczego chcesz z nami pracować:

  • otrzymasz ogromną dawkę wiedzy dotyczącej marketplace, a w szczególności o Allegro,
  • zajmiesz się projektami kluczowych klientów,
  • wspierać Cię będzie zgrany i sympatyczny zespół ludzi, którzy lubią to, co robią i naprawdę wiedzą co robić (są specjalistami – możesz na nich liczyć w trudniejszych projektach),
  • duża samodzielność w działaniu, możliwość realizowania własnych strategii,
  • ogromne możliwości rozwoju i powiększania swojej wartości na rynku pracy.

Dodatkowo:

  • stabilne i elastyczne zatrudnienie – UZ/UOP/B2B to, co dla Ciebie jest odpowiednie,
  • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • praca w formule hybrydowej w pełnym wymiarze godzin da Ci elastyczność (nasze biuro ma atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania, na Jeżycach).

Mamy 3 etapy rekrutacji:

  • Pierwszy etap to zadanie rekrutacyjne które dostaniesz od nas na maila.
  • Kolejny to rozmowa, która będzie trwać około 30 min
  • Ostatni etap, to rozmowa z Managerem Działu Realizacji oraz CEO

Kogo preferujemy?

Poszukujemy osób z doświadczeniem w dziedzinie marketplace na poziomie mid i eksperckim. Preferujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w agencji marketingowej, ale nie jest to warunek konieczny.

7 000 - 12 000 PLN

B2B