• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoKierownik Sprzedaży z możliwością zakwaterowania
    Kierownik Sprzedaży z możliwością zakwaterowania
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra komunikacja

    analiza

    analiza finansowa

    praca w zespole

    język angielski

    analiza rynku

    zarządzanie działem

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie sprzedażą usług hotelowych oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
    • Zarządzanie i koordynowanie pracy prowadzonego zespołu,
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów obsługi realizowanych przez dział,
    • Rozwijanie pracy zespołowej, prowadzenie szkoleń, instruktaży oraz coachingów indywidualnych,
    • Zapewnienie terminowego przepływu informacji i prawidłowej komunikacji w zespole,
    • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Gości,
    • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań – rekomendowanie działań korygujących,
    • Bieżący monitoring i analiza rynku oraz działań konkurencji.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży (min. 2 lata) na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub pokrewnej,
    • Dobra znajomość aktualnych trendów rynkowych,
    • Umiejętności negocjacyjne i stosowania różnych technik sprzedaży,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • Umiejętność współpracy z innymi i chęć dążenia do osiągnięcia wspólnego celu,
    • Bardzo dobra organizacja swojej pracy i prowadzonego zespołu,
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
    • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu i w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
    • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
    • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
    • Program Poleceń Pracowniczych,
    • Program MultiLife Extra,
    • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Posiłki pracownicze,
    • Paczki świąteczne,
    • Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

    Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoKierownik Sprzedaży z możliwością zakwaterowania