• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaHotelarstwoSupervisor klubu fitness - RiverView
    Supervisor klubu fitness - RiverView
    HoReCa
    Hotel InterContinental Warszawa

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elastyczność

    dobra organizacja pracy

    praca w grupie

    odpowiedzialność

    język angielski

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa Klienta i Sprzedaż: pozyskiwanie nowych klientów: aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów, przeprowadzanie prezentacji oferty, finalizowanie sprzedaży karnetów i usług.
    • Obsługa klientów obecnych: budowanie długotrwałych relacji, doradztwo w zakresie wyboru usług i produktów, rozwiązywanie ewentualnych problemów.
    • Przedłużanie kontraktów: prowadzenie rozmów z klientami o kończących się umowach, przedstawianie atrakcyjnych ofert przedłużenia, zwiększanie wartości sprzedaży.
    • Zarządzanie Klubem: nadzór nad codziennym funkcjonowaniem klubu, koordynacja pracy zespołu, nadzorowanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji kadrowej, dbałość o utrzymanie czystości i porządku.
    • Planowanie i organizowanie zajęć: tworzenie harmonogramów zajęć,
    • Zarządzanie zapasami, kontrolowanie stanu magazynowego.
    • Współpraca z managerem głównym, regularne raportowanie wyników, uczestnictwo w spotkaniach służbowych.
    • Marketing i Promocja: uczestnictwo w tworzeniu strategii marketingowej klubu, organizowanie eventów i promocji, prowadzenie social mediów klubu.
    • Zarządzanie Zespołem: szkolenie i motywowanie pracowników, nadzorowanie wszelkich niezbędnych dokumentacji kadrowych.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Znajomość branży fitness i spa.
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
    • Zdolności organizacyjne i zarządzania czasem.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
    • Odpowiedzialność oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji

    To oferujemy

    • W pełni dofinansowana opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych
    • Zniżki sieciowe w ponad 100 krajach na całym świecie
    • Posiłki
    • Bony świąteczne i prezenty
    • Parking pracowniczy w atrakycjnej kwocie
    • Integracje i szkolenia pracownicze

    Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaHotelarstwoSupervisor klubu fitness - RiverView