• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoManager działu Służby Pięter z możliwością zakwaterowania
    Manager działu Służby Pięter z możliwością zakwaterowania
    Nowa
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    j.angielski

    kontrolowanie

    Dokładność

    praca w zespole

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty.

    Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Manager działu Służby Pięter

    Miejsce pracy: Szklarska Poręba

    Oferujemy pracownikom możliwość zakwaterowania na terenie obiektu.

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez Dział Służby Pięter,
    • Zarządzanie i koordynacja pracy prowadzonego zespołu,
    • Dbałości o czystość w pokojach, jak i w częściach wspólnych obiektu (sale konferencyjne, restauracje, bary, hole, korytarze, SPA),
    • Zapewnienie terminowego przepływu informacji i prawidłowej komunikacji w zespole,
    • Ścisła współpraca z recepcją oraz działem technicznym, w zakresie bieżącej kontroli wyposażenia pokoi i ewentualnych usterek,
    • Sporządzanie raportów z działalności działu,
    • Zarządzaniem zapasami w magazynach, przeprowadzanie inwentaryzacji,
    • Tworzenie budżetu działu, kontrola kosztów i optymalizacja grafików pracy,
    • Zapewnienie prawidłowej współpracy z firmami zewnętrznymi.

    Nasze wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale służby pięter,
    • Znajomość procedur housekeepingowych i doświadczenie w ich wdrażaniu,
    • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
    • Umiejętność planowania, analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,
    • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
    • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel),
    • Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
    • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
    • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
    • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
    • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu.
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Posiłki pracownicze,
    • Paczki świąteczne,
    • Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

    Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoManager działu Służby Pięter z możliwością zakwaterowania