Oferty
Specjalista ds. Sprzedaży (m/k/x*)
Nowa
Sprzedaż

Mielec
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

sprzedaż B2B

prawo jazdy kat. B

język angielski

Mile widziane

branża TSL

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych w wyznaczonym regionie
  • Realizacja planów sprzedaży transportu międzynarodowego PTL/ FTL
  • Prowadzenie prezentacji oraz negocjacji ofert i kontraktów handlowych
  • Budowanie dobrych relacji z potencjalnymi i obecnymi Klientami
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, Klientów i działań konkurencji
  • Realizacja założonego budżetu i strategii sprzedażowej zgodnej ze standardami Spółki

Wymagania:

  • Masz doświadczenie w aktywnym procesowym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (minimum B2)
  • Cechuje Cię komunikatywność i łatwość w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych
  • Jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych i masz prawo jazdy kat. B
  • Wykorzystujesz umiejętności analityczne (praca z ofertami, kalkulacjami, obsługa MS Excel)
  • Znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • przestrzeń do budowania długotrwałych relacji z klientami
  • spojrzenie na klienta z perspektywy partnera biznesowego
  • możliwość rozwoju kompetencji sprzedażowych, w firmie o międzynarodowym zasięgu – lidera w branży TSL
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop i samochód służbowy)
  • dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych innowacji
  • wsparcie przełożonego i zespołu w procesie wdrożenia
  • wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy
  • pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę MultiSport, dostęp do platformy kafeteryjnej - MyBenefit, paczki dla pracowników, kartę SIM, kursy językowe, imprezy integracyjne
  • oraz dobrą atmosferę w pracy, o którą dbamy poprzez mniejsze i większe wydarzenia, oraz codzienny wzajemny szacunek i partnerską współpracę