Oferty
Kierowca Międzynarodowy, kat.C+E, POJ.OBSADA
Logistyka

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. C+E

ADR

Mile widziane

prawo jazdy c+e

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

To oferujemy:

  • Praca w systemie export import w poj. obsadzie
  • Trasy: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria
  • Terminowy system wynagradzania (podstawa+ premia + rozliczenie zgodnie z pakietem mobilności), umowę o pracę
  • Ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą
  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom., nawigacja i poradniki
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
  • Pracę Mercedesem Actrosem MP4/5
  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej
  • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport Plus, kartę SIM,
  • Karty zniżkowe na paliwo - do prywatnego użytku – dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dodatki pieniężne na święta

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych po Europie (Niemcy, Holandia, Belgia, Austria)
  • Wyjazd z Godziszowej lub Kątów Wrocławskich
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
  • Dbałość o powierzony ładunek
  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. CE + Kartę Kierowcy
  • Doświadczenie min. 6 miesięcy (zestaw z firanką)
  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • ADR w podstawowym zakresie