• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwiceLogistykaLogistykaMagazynier
    Magazynier
    Nowa
    Logistyka
    Randstad Polska

    Magazynier

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    logistyka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Już jest! Dodatek do wynagrodzenia w centrum logistyki Amazon - 2000 zł brutto**

    Oprócz tego mam świetną wiadomość. Poleć znajomych do pracy, a za każde polecenie Ty i osoba polecona otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto**.

    Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika magazynu. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

    oferujemy Ci:

    ●     stawkę do 33,92 zł/godz. brutto*

    ●   bonus 2000 zł brutto**

    ●     dodatek za pracę w godzinach nocnych

    ●    za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która rozpocznie pracę otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto**!

    ●     praca 4 dni w tygodniu, 3 dni wolnego (praca w pełnym wymiarze godzin)

    ●     umowę o pracę tymczasową (ze składką ZUS i płatnymi urlopami, ma się rozumieć)

    ●     pakiet RANDSTAD PLUS, a w nim takie atrakcje, jak: karta sportowa (OK SYSTEM), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach

    ●     długą, stabilną, rozwijającą współpracę

    ●     gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za złotówkę

    ●     bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

    zadania:

    ●     rozkładanie towarów na półki magazynu

    ●     załadunek i rozładunek przesyłek

    ●     kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

    ●     obsługa skanera ręcznego

    oczekujemy:

    ●  gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej

    ●  braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin

    ●  sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

    Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

    * suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję.

    ** dodatek może być należny tylko za godziny przepracowane od 24.11.2024 r do 21.12.2024 r. naliczany zgodnie z regulaminem

    **zgodnie z regulaminem dostępnym w biurach Randstad.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47