Oferty
Pracownik magazynowy
Logistyka

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

logistyka

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Już jest! Dodatek do wynagrodzenia w centrum logistyki Amazon - 2000 zł brutto

Centrum Logistyki Amazon, podwyższa stawkę! Pracuj dla Amazon i zyskaj więcej, bo to Twoja zmiana i Twoja nowa, wyższa stawka godzinowa 33,92 zł/godz. brutto*

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika magazynu.

Oprócz tego mam świetną wiadomość. Poleć znajomych do pracy, a za każde polecenie Ty i osoba polecona otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto***.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

oferujemy

  • stawkę do 33,92 zł/godz. brutto*
  • bonus 2000 zł brutto**
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która rozpocznie pracę otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto***!
  • praca 4 dni w tygodniu, 3 dni wolnego (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • umowę o pracę tymczasową (ze składką ZUS i płatnymi urlopami)
  • pakiet RANDSTAD PLUS, a w nim takie atrakcje, jak: karta sportowa (OK SYSTEM), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach
  • długą, stabilną, rozwijającą współpracę
  • gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za złotówkę
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • obsługa skanera ręcznego

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

* suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję.

** dodatek może być należny tylko za godziny przepracowane od 24.11.2024 do 21.12.2024, naliczany zgodnie z regulaminem

***zgodnie z regulaminem dostępnym w biurach Randstad.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia