• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaProduct Designer
    Product Designer
    Nowa
    Design
    RestaurantClub

    Warszawa
    2 535 - 4 056 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    design

    UX/UI

    Opis stanowiska

    Połączenie kompetencji technologicznych Daftcode z doświadczeniem i know-how twórców RestaurantWeek® poskutkowało stworzeniem nowoczesnej platformy rezerwacyjnej RestaurantClub, wprowadzając nowe standardy na rynek branży restauracyjnej.

    RestaurantClub zajmuje się organizacją najpopularniejszych festiwali restauracyjnych na świecie oraz jest największą platformą typu marketplace dla rezerwacji do restauracji w Polsce.

    Regularnie zapraszamy Gości na Restaurant Week®, FineDiningWeek®, Cocktail Festival, GinWeek oraz kilka mniejszych, niecyklicznych wydarzeń w Polsce i Czechach. W Festiwalach organizowanych przez spółkę wzięło już udział ponad 1 800 000 Gości oraz ponad 3000 Restauracji i Cocktailbar’ów.

    RestaurantClub jest rozwinięciem konceptu doświadczeń restauracyjnych, oferującym Gościom możliwość rezerwacji stolików oraz kupowania doświadczeń przez serwis online oraz aplikację mobilną.

    Poszukujemy Product Designera/ki, który/a wzmocni nasz zespół Produktowy pracujący pełną parą nad rozwojem naszego systemu i wdrażaniem nowych feature’ów. Możesz oczekiwać bardzo wielu wyzwań, dużej samodzielności oraz jasnego planu rozwoju w młodym i zżytym zespole. Jeśli chcesz zrewolucjonizować polską scenę restauracyjną i być współautorem/ką zaawansowanej, prężnie rozwijającej się platformy obsługującej setki tysięcy gości, ta oferta jest dla Ciebie!

    Co Będziesz Robić:

    Projektować angażujące i efektywne interfejsy użytkownika zarówno dla produktów B2C, jak i B2B, w tym panel administracyjny oraz rozwiązania skierowane do konsumentów w branży restauracyjnej (portal restaurantclub.pl oraz naszą aplikację mobilną)

    Ściśle współpracować z Product Ownerami, deweloperami i interesariuszami biznesowymi, aby zrozumieć wymagania i zapewnić, że wyniki projektowe wspierają ogólną strategię biznesową

    Wspierać rozwój i utrzymanie systemu projektowego, najlepiej wykorzystując swoje doświadczenie z narzędziami takimi jak Figma, w tym korzystanie ze zmiennych i tokenów projektowych

    Bezpośrednio współpracować z właścicielami biznesów, aby przekształcać ich ogólne pomysły w konkretne koncepcje projektowe, które są zgodne z potrzebami użytkowników i sukcesem biznesowym

    Czego Szukamy:

    Silne Umiejętności Wizualne i UX: Wiesz, jak tworzyć wizualnie oszałamiające interfejsy, które są intuicyjne i skutecznie odpowiadają na potrzeby użytkowników

    Projektowanie Skoncentrowane na Użytkowniku: Jesteś biegły w empatyzowaniu z użytkownikami, rozumieniu ich potrzeb i projektowaniu rozwiązań, które poprawiają ich doświadczenia

    Zrozumienie Biznesu: Potrafisz uchwycić podstawowe wymagania biznesowe i projektować z myślą o poprawie kluczowych wskaźników wydajności

    Doświadczenie w Systemach Projektowych: Doświadczenie w budowaniu lub utrzymywaniu systemu projektowego będzie dużym plusem

    Biegłość w Figmie: Praktyczne doświadczenie w pracy z Figma, szczególnie w zakresie korzystania ze zmiennych i komponentów, jest bardzo pożądane

    Otwartość na Informacje Zwrotne: Cenisz konstruktywną krytykę i rozumiesz, że jest to integralna część procesu projektowego, która pomaga w udoskonalaniu rozwiązań

    Podstawowa Znajomość Narzędzi Analitycznych: Nie musisz być ekspertem od analityki, ale powinieneś umieć interpretować dane z narzędzi takich jak Google Analytics lub Hotjar. Wykorzystasz te dane, aby projektować rozwiązania, które zwiększają konwersje i osiągają cele biznesowe

    Dbałość o Szczegóły: Zauważasz małe detale i rozumiesz, jak mogą one mieć duże znaczenie dla całego doświadczenia użytkownika

    Współpracujące Nastawienie: Lubisz bezpośrednią współpracę z deweloperami, interesariuszami i innymi członkami zespołu, aby ożywiać projekty

    Pozostałe rzeczy z naszych ofert rekrutacyjnych + info, żeby wysłać CV wraz z portfolio/linkami do prac.

    2 535 - 4 056 USD

    B2B