• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaConsultingKonsultant EAM
    Konsultant EAM
    Nowa
    Consulting
    RITS

    Warszawa
    5 537 - 7 241 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Opis stanowiska

    RITS Software House w ramach RITS Group to firma informatyczna zajmująca się programowaniem, oferująca najwyższej jakości usługi dedykowane zarówno dla rynku polskiego, jak i międzynarodowego. Jesteśmy częścią grupy najszybciej rozwijających się spółek technologicznych. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają rozwój biznesu naszych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, pasja do technologii oraz dbałość o najwyższe standardy jakości.

    Oferujemy

    Umowę B2B 150-170 zł/h + VAT

    Pracę hybrydową z Warszawy

    START projektu styczeń 2025!

    Obowiązki

    • Samodzielną konfigurację systemu SAP ERP oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w modułach IM/PS, PM.
    • Konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie funkcjonalności CATS (Cross-Application Time Sheet) oraz WCM (Work Clearance Management).
    • Opracowywanie koncepcji implementacji oraz weryfikację wymagań klienta dotyczących rozwiązań SAP EAM, w tym GEF i LAM.
    • Ocenę wpływu implementowanych rozwiązań SAP AM na powiązane moduły: MM, AA, CO, FI.
    • Analizę oraz wsparcie procesów biznesowych związanych z zarządzaniem inwestycjami i gospodarką remontową.
    • Integrację systemu SAP z systemami zewnętrznymi.

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość modułów SAP: IM/PS, PM systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników.
    • Znajomość funkcjonalności CATS (Cross-Application Time Sheet) oraz WCM – Work Clearance Management systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników.
    • Znajomość rozwiązań SAP EAM, w tym GEF, LAM w stopniu pozwalającym na weryfikację wymagań klienta oraz opracowanie koncepcji implementacji.
    • Znajomość modułów powiązanych: MM, AA, CO, FI systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną ocenę wpływu implementowanych rozwiązań SAP AM na te moduły.
    • Dobra znajomość procesów biznesowych w obszarze zarządzania inwestycjami i gospodarki remontowej.
    • Doświadczenie w obszarze integracji systemu SAP z systemami zewnętrznymi.
    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne o profilu informatyka, telekomunikacja, bezpieczeństwo).
    • Minimum 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności analityczne i dotyczące pracy w zespole.
    • Proaktywna postawa i zaangażowanie w codzienną pracę.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

    Nie zwlekaj i zaaplikuj już teraz!

    5 537 - 7 241 USD

    B2B