• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Produkcji (konstrukcje stalowe)
    Kierownik Produkcji (konstrukcje stalowe)
    Inżynieria
    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    produkcja

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma działająca w branży konstrukcji stalowych.

    Szukamy osoby na stanowisko

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie procesem produkcji konstrukcji stalowych, zgodnie z ustalonym harmonogramem i wymaganiami jakościowymi
    • Nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego (20 osób), w tym planowanie i optymalizacja zasobów ludzkich oraz maszynowych
    • Współpraca z działem technologicznym i inżynierami w celu wdrażania nowych technologii i optymalizacji procesów produkcyjnych
    • Kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcji
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie norm BHP i ISO w procesie produkcyjnym.
    • Raportowanie wyników produkcji do zarządu firmy

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży stalowej
    • Znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką stali oraz montażem konstrukcji stalowych
    • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: inżynieria produkcji, metalurgia lub pokrewne
    • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników
    • Znajomość norm jakościowych, rysunku technicznego
    • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i organizacyjnych
    • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i umiejętność podejmowania szybkich decyzji

    Oferujemy

    • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata (umowa o pracę / B2B)
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • samodzielne stanowisko
    • dużo różnorodnych zleceń produkcyjnych
    • stabilność w firmie działającej na rynku od lat

    Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Produkcji (konstrukcje stalowe)