• Wszystkie ofertyToruńInżynieriaElektronikaKonstruktor Elektryk (schematy elektryczne i rozdzielnice)
    Konstruktor Elektryk (schematy elektryczne i rozdzielnice)
    Inżynieria
    SALES HR

    2 028 - 3 042 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    schematy elektryczne

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma działająca w obszarze usług.

    Zakres obowiązków

    • tworzenie schematów elektrycznych oraz rysunków montażowych rozdzielnic
    • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie instalacji elektrycznej i systemów elektronicznych
    • analiza i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej
    • realizacja zadań przy instalacjach i uruchomieniach urządzeń
    • praca na co dzień - w biurze projektowo-konstrukcyjnym

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe kierunkowe : np elektrotechnika, elektronika, mechatronika, automatyka
    • znajomość języka angielskiego B1/B2
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywność, proaktywność, umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do okazjonalnych wyjazdów uruchomieniowych

    Oferujemy

    • umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, pomiędzy 8 000 a 12 000 PLN brutto
    • dodatkowe premie kwartalne
    • standardowe godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku
    • dofinansowanie do urlopów
    • możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych
    • dla osób spoza Torunia - pakiet relokacyjny ustalany indywidualnie

    Wszystkie ofertyToruńInżynieriaElektronikaKonstruktor Elektryk (schematy elektryczne i rozdzielnice)
    2 028 - 3 042 USD