• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager
    Key Account Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    Salumanus

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Dynamics

    Telecommunication

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    O nas

    Salumanus Sp. z.o.o – jesteśmy polską firmą teleinformatyczną z Krakowa i działamy na rynku już od 20 lat, obsługując największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, integratorów systemów, ośrodki Data Centre oraz ISP. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do przesyłania danych w sieciach światłowodowych oraz rozwiązań transmisyjnych. W związku z rozwojem zespołu sprzedażowego i potrzebą zaadresowania potrzeb naszych klientów poszukujemy proaktywnej osoby z pasją do technologii i doświadczeniem w sprzedaży do operatorów.

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja założonych celów sprzedażowych na rynku operatorów telekomunikacyjnych w Polsce,
    • Regularne spotkania z klientami w ich siedzibach, na targach, konferencjach i innych wydarzeniach,
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z klientami,
    • Negocjowanie warunków umów ramowych,
    • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klientów,
    • Aktywne pozyskiwanie projektów na produkty i rozwiązania oferowane przez firmę,
    • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych,
    • Doradztwo techniczne dla klientów,
    • Monitorowanie trendów rynkowych i analiza otoczenia konkurencyjnego.

    Nasze Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane studia techniczne - telekomunikacja, teleinformatyka, elektronika, i pokrewne),
    • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży w tym min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu na rynku telekomunikacyjnym potwierdzone sukcesami,
    • Osobowość „huntera” - szukamy osoby lubiącej budować nowe relacje biznesowe,
    • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w kierowaniu samochodem,
    • Chęć pracy w zespole i gotowość do podróży służbowych,
    • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
    • Doskonała umiejętność negocjacji handlowych,
    • Kreatywność, sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint).

    Mile widziane:

    • Dodatkowe studia ekonomiczne,
    • Znajomość zagadnień sieciowych lub transmisyjnych.

    To oferujemy:

    • Umowa o pracę lub B2B,
    • Praca z dowolnego miejsca w Polsce,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony w dużej części od wyniku,
    • Narzędzia i systemy do wykonywania pracy,
    • Pracę w zespole pasjonującym się nowoczesnymi technologiami,
    • System benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z języka angielskiego),
    • Spotkania i wyjazdy integracyjne,
    • Szkolenia i wsparcie w rozwijaniu kompetencji.