• Wszystkie ofertyPoznańMarketingeCommerceJunior eCommerce Specialist
    Junior eCommerce Specialist
    Nowa
    Marketing
    Soft360

    Poznań
    1 267 - 1 648 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    HTML

    CMS

    komunikatywność

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Soft360 to jeden z największych eCommerców zajmujących się oprogramowaniem na rynku polskim. Na co dzień pracujemy dla tysięcy klientów w całej Polsce, od MŚP po korporacje. Poszukujemy ambitnej osoby, która zaopiekuje się asortymentem naszego sklepu internetowego i będzie gotowa na podjęcie nowych wyzwań.

    Nasze wymagania:

    • Ogólna wiedza w obszarze e-commerce,
    • Doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych lub systemów CMS (Wordpress, Prestashop, Shoper itp.),
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
    • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
    • Podstawowa umiejętność obsługi programów do obróbki zdjęć i/lub prototypowania (Photoshop, Canva, Figma itp.),
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • Podstawowa znajomość HTML/CSS,
    • Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • Inicjatywa i proaktywna postawa,
    • Chęć do rozwoju swoich kompetencji w obszarze eCommerce.

    Twój zakres obowiązków:

    • Dodawanie, moderowanie i udoskonalanie kart produktowych,
    • Weryfikacja danych dostarczonych przez producentów i dystrybutorów,
    • Tworzenie treści pod opisy produktowe,
    • Optymalizacja zewnętrznych treści graficznych pod key visual sklepu,
    • Współpraca z zewnętrznymi agencjami przy tworzeniu materiałów reklamowych oraz ich weryfikacja,
    • Analiza rynku i wprowadzanie zmian produktowych zgodnych z trendami,

    Mile widziane:

    • Lekkie pióro, zdolności edytorskie, zmysł estetyczny,
    • Zainteresowanie obszarami e-commerce i digital,
    • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych,
    • Wiedza o oprogramowaniu, zainteresowanie nowinkami technologicznymi,
    • Doświadczenie w marketing automation,
    • Umiejętność pracy z narzędziami optymalizującymi pracę w zespole jak Asana, Notion, Trello.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywanego stanowiska (komputer i telefon służbowy, licencje na oprogramowanie),
    • Grupowe ubezpieczenie Allianz,
    • Posiłki finansowane przez firmę,
    • Pracę stacjonarną.

    1 267 - 1 648 USD