• Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleHRLeadershipLearning and Development Senior Specialist
    Learning and Development Senior Specialist
    HR
    Solaris Bus & Coach

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    mentoring

    Coaching

    oceny pracownicze

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Solaris Bus & Coach is one of the leading European bus and trolleybus manufacturers. Benefiting from 27 years of experience and having manufactured more than 23,000 vehicles, Solaris affects the quality of city transport in hundreds of cities across Europe every day. The Solaris Urbino 12 electric won the prestigious European "Bus of the Year 2017" competition. In September 2018 Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. joined CAF Group.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu Zakupów Strategicznych:

    Praca hybrydowa – 50 % w trybie zdanym, 50 % biuro – Bolechowo – Osiedle.

    Twoje zadania:

    • współtworzenie i koordynowanie strategii rozwojowo-szkoleniowej,
    • opracowywanie i wdrażanie programów rozwojowych, które przewidują i odpowiadają na przyszłe wyzwania organizacji,
    • wdrażanie narzędzi rozwojowych, ich ewaluacja oraz ocena rentowności z inwestycji rozwojowej,
    • prowadzenie warsztatów i szkoleń z obszaru HR jako trener wewnętrzny,
    • wspieranie menadżerów w zakresie rozwoju ich zespołów,
    • wyprzedzanie trendów branżowych i korzystanie z najlepszych praktyk w zakresie rozwoju pracowników,
    • wsparcie innych działań HR.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),
    • doświadczenie w roli trenera, prowadzeniu szkoleń oraz wdrażaniu działań rozwojowych,
    • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na biznesową komunikację,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji,
    • proaktywność oraz samodzielność i skuteczność w działaniu,
    • umiejętność samodzielnego planowania i ustalania priorytetów zadań.

    Co oferujemy?

    • premię roczną
    • dofinansowanie wakacji
    • dofinansowanie do posiłków
    • ruchome godziny pracy 6 a 9
    • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
    • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU
    • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
    • parking dla pracowników
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę
    • program „Mam Pomysł”

    Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleHRLeadershipLearning and Development Senior Specialist