• Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKonstruktor - Analityk MES / Konstruktorka - Analityczka MES
    Konstruktor - Analityk MES / Konstruktorka - Analityczka MES
    Nowa
    Inżynieria
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

     Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu R&D na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • projektowanie oraz przygotowanie dokumentacji technicznej w obszarze konstrukcji spawanej pojazdu,
    • wykonywanie dokumentacji technicznej zespołów autobusowych (głównie konstrukcji spawanych z zachowaniem standardów inżynierskich),
    • wsparcie zespołów w zakresie obliczeń wytrzymałościowych oraz optymalizacji rozwiązań technicznych,
    • przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych w tym m.in. przygotowanie modeli MES, arkuszy kalkulacyjnych oraz raportów,
    • planowanie testów walidacyjnych.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego) – warunek konieczny,
    • min. 5 letnie doświadczenie w pracy w działach konstrukcyjnych (branża mechaniczna, konstruowanie oraz obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji stalowych),
    • wiedza z zakresu projektowania i obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji spawanych w tym obliczeń dynamicznych i zmęczeniowych,
    • mile widziana znajomości oprogramowania Teamcenter 3D,
    • zainteresowanie nowymi technologiami, elektormobilnością,
    • wysokie umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy, komunikatywność,
    • uczciwość, lojalność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

    Co oferujemy:

    • premię roczną,
    • dofinansowanie wakacji,
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
    • ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,
    • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
    • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe,
    • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
    • parking dla pracowników,
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
    • program „Mam Pomysł”.
    Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKonstruktor - Analityk MES / Konstruktorka - Analityczka MES