• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaInneKoordynator serwisu
    Koordynator serwisu
    Inżynieria
    Sunreef Venture SA

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    MS Office

    rysunek techniczny

    English

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • utrzymywanie trwałych relacji z klientami w zakresie usług serwisowych
    • koordynowanie organizacji pracy serwisantów
    • sporadyczne wyjazdy za granicę w celu ustalenia przyczyn powstawania awarii/uszkodzeń
    • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi serwisowej

    Nasze wymagania

    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • doświadczenie w serwisie urządzeń elektronicznych/mechanicznych/hydraulicznych
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność i samodzielna organizacja pracy
    • biegła obsługa MS Office

    Mile widziane

    • wykształcenie techniczne
    • doświadczenie w branży stoczniowej

    To oferujemy

    • umowę o pracę lub B2B ( w tym płatnych 20 dni wolnych od świadczenia usług w ciągu roku)
    • pracę stacjonarną w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
    • elastyczne godziny pracy - możesz rozpoczynać pracę między 7:00 a 9:00
    • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
    • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu
    • otrzymasz wysokiej jakości sprzęt służbowy oraz dostęp do narzędzi usprawniających Twoją pracę
    • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u
    • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł
    • dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
    • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
    • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • owoce
    • firmowa drużyna sportowa
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • pakiet relokacyjny
    • dofinansowanie dojazdów do pracy
    • program rekomendacji pracowników