• Wszystkie ofertyGdańskSupportMłodszy Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
    Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
    Support
    Sunreef Venture SA

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    customer service

    empatia

    administracja

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Organizacja i zarządzanie recepcją
    • Obsługa interesantów i klientów
    • Zaopatrywanie biura
    • Ewidencja poczty
    • Obsługa firm kurierskich
    • Dbanie o poprawny obieg dokumentacji w firmie
    • Pomoc w organizacji spotkań oraz wyjazdów biznesowych
    • Przygotowywanie kart dostępu dla nowych i aktualnych pracowników, sprawdzanie poprawności logowań pracowników
    • Drukowanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej
    • Wsparcie Działu Kadr i Płac oraz Rekrutacji w ramach bieżących potrzeb

    Nasze wymagania

    • Doskonała znajomość języka angielskiego,
    • Kreatywność, żywiołowość,
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
    • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, przy nastawieniu na cele i efektywne rozwiązywanie problemów
    • Umiejętności pracy wielozadaniowej, podzielność uwagi
    • Prawo jazdy kat. B

    To oferujemy

    • Masz możliwość wyboru między umową o pracę a B2B
    • Oferujemy kartę Multisport PLUS za jedyne 30 zł
    • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symboliczną 1 zł
    • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
    • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie
    • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie
    • W naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację
    • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • owoce
    • brak dress code’u
    • parking dla pracowników
    • pakiet relokacyjny

    Wszystkie ofertyGdańskSupportMłodszy Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych