• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaInżynier Serwisu (aparatura medyczna)
    Inżynier Serwisu (aparatura medyczna)
    Inżynieria
    Talent Flow

    2 281 - 3 296 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    SEP

    elektronika

    inżynieria

    prawo jazdy kat. B

    wykształcenie techniczne

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Firma naszego Klienta działa w sektorze technologii medycznej dostarczając zaawansowane rozwiązania dla ochrony życia. Specjalizuje się w produkcji urządzeń medycznych stosowanych w oddziałach intensywnej terapii, salach operacyjnych oraz w ratownictwie. Dbałość o jakość oraz bezpieczeństwo sprawia, że firma jest niezwykle ceniona przez środowisko medyczne. Poszukujemy obecnie osoby, która wzmocni zespół inżynierów zapewniających sprawne funkcjonowanie aparatury.

    Opis zadań

    • Serwisowanie aparatury medycznej na powierzonym terenie
    • Instalacja oraz konserwacja urządzeń medycznych, w tym okresowe przeglądy i naprawy
    • Wsparcie merytoryczne i techniczne klientów w zakresie obsługi sprzętu
    • Przygotowywanie dokumentacji serwisowej

    Wymagania

    • Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu medycznego (min. 2 lata)
    • Wykształcenie kierunkowe np. elektronika, elektrotechnika, inżynieria biomedyczna lub pokrewne
    • Wiedza z zakresu elektroniki (m.in. umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
    • Uprawnienia SEP
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i efektywny udział w szkoleniach
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferta

    • Współpraca w oparciu o preferowany model
    • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa plus atrakcyjny model premiowy
    • Specjalistyczne szkolenia krajowe i zagraniczne
    • Możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami medycznymi

    Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaInżynier Serwisu (aparatura medyczna)
    2 281 - 3 296 USD