• Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager (okulistyka)
    Key Account Manager (okulistyka)
    Sprzedaż
    Talent Flow

    2 535 - 3 549 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    B2B

    Sprzęt medyczny

    okulistyka

    negocjacje

    język angielski

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych technologii dedykowanych okulistyce, oferująca innowacyjne rozwiązania, które wspierają leczenie chorób oczu. Urządzenia są zaprojektowane z myślą o precyzji i bezpieczeństwie, co pozwala na minimalnie inwazyjne procedury oraz szybsze powroty pacjentów do zdrowia. Dzięki ścisłej współpracy z lekarzami oraz ciągłym inwestycjom w badania, firma dostarcza narzędzia, które odgrywają kluczową rolę w nowoczesnej okulistyce, poprawiając jakość życia pacjentów. W tym momencie wspieramy firmę w poszukiwaniu doświadczonej osoby, która zasili szeregi zespołu sprzedażowego.

    Opis zadań

    • Osiąganie celów sprzedażowych poprzez promowanie produktów w środowisku specjalistycznym (szpitale, kliniki okulistyczne itd.)
    • Rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym obszarze województw kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego
    • Tworzenie ofert handlowych, udział w przetargach i prowadzenie negocjacji handlowych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi oraz obecnymi klientami

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (preferowane około-medyczne)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym udział w szkoleniach czy konferencjach zagranicznych (min. B2)
    • Doświadczenie w pracy w środowisku sal operacyjnych będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność budowania relacji z klientami i nastawienie na wynik
    • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego najchętniej w obszarze okulistyki

    Oferta

    • Prywatna opieka medyczna
    • Wynagrodzenie dwuskładnikowe z atrakcyjnym systemem premiowania
    • Narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon) również do prywatnego użytku

    Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager (okulistyka)
    2 535 - 3 549 USD