• Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant ds. obsługi klienta w branży motoryzacyjnej
    Konsultant ds. obsługi klienta w branży motoryzacyjnej
    Support
    Teleperformance Polska

    Warszawa
    1 090 - 1 318 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Teleperformance to światowy lider w zakresie spersonalizowanej i wielokanałowej obsługi oraz zarządzania relacjami z klientem. Mamy oddziały w ponad 100 krajach, mówimy w ponad 300 językach - każdego dnia łączymy najbardziej znane marki z ich klientami. W Polsce działamy już od 25 lat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    obsługa komputera

    język polski

    język angielski

    Mile widziane

    branża motoryzacyjna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    - Jesteś pasjonatem motoryzacji?

    - Lubisz i potrafisz rozmawiać z ludźmi?

    - Szukasz zajęcia związanego z Twoimi zainteresowaniami?

    Jeśli tak, to zostań tu na chwilę i przeczytaj jak możesz wykorzystać swoją pasję jednocześnie zarabiając pieniądze.

    W imieniu Teleperformance Polska zapraszam Cię do udziału w rekrutacji na rolę:

    Doradcy klienta w branży motoryzacyjnej

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • komunikacja z klientami i potencjalnymi klientami za pomocą połączeń telefonicznych, czatu oraz e-maili,
    • bycie ekspertem z dogłębną wiedzą na temat produktu, dostępnego wyposażenia, pakietów wyposażenia i usług cyfrowych, a także akcesoriów do ładowania,
    • dbanie o wysoką jakość obsługi- będziesz reprezentować markę Premium, dlatego zorientowanie na satysfakcję klienta będzie tu miało szczególne znaczenie.

    Na co zwrócimy uwagę u kandydatów:

    • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie na poziomie ojczystym,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • biegłość w obsłudze komputera,
    • wiedza o samochodach, zainteresowanie nowinkami ze świata motoryzacji, zorientowanie w tym obszarze- jest to kluczowe, abyś z łatwością przyswoił wiedzę jaką Ci podamy na szkoleniu- nie będzie to wiedza od podstaw,
    • komunikatywność: aktywne słuchanie, empatia, asertywność,
    • wysoka kultura osobista,
    • dyspozycyjność do współpracy w pełnym wymiarze godzinowym (projekt działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, w soboty 9:00-17:00; 8-godzinne zmiany).

    Co oferujemy:

    • umowę zlecenie, stawka godzinowa 28,10 zł brutto/h + BONUS wynikowy,
    • z biura szkolenie oraz mentoring, które w pełni przygotują Cię do codziennej pracy. Po okresie szkolenia i wdrożenia, kiedy będziesz już samodzielny, możesz pracować z domu, a my zapewnimy Ci cały niezbędny sprzęt od komputera po słuchawki,
    • realną możliwość awansu poprzez uczestniczenie w rekrutacjach wewnętrznych (z których wyłoniona została zdecydowana większość naszych pracowników w back office lub na stanowiskach kierowniczych),
    • program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy 500-2000 zł brutto,
    • dofinansowanie do Medicover Sport- usługa zapewnia dostęp do: ok 4600 obiektów w Polsce, ponad 30 aktywności, a w tym: baseny, kluby fitness, siłownie, kręgle, bilard, gokarty itp.
    • prywatna opieka medyczna w Medicover,
    • bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków,

    Dołącz do naszego Teamu i aplikuj już dziś!

    *Rekrutację prowadzimy zdalnie.

    Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant ds. obsługi klienta w branży motoryzacyjnej
    1 090 - 1 318 USD