• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingBusiness Development Manager (Partnerships)
    Business Development Manager (Partnerships)
    Nowa
    Marketing
    Tutlo Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    elastyczność

    dobra organizacja pracy

    marketing

    account manager

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja współprac partnerskich: od negocjacji najlepszych warunków i pozyskania partnera, tworzenia i implementacji dedykowanej oferty partnerskiej do analizy i optymalizacji wyników sprzedażowych
    • Tworzenie i implementacja dedykowanych ofert partnerskich (zniżki, vouchery, oferty specjalne i programy lojalnościowe dla baz użytkowników partnerów itd.)
    • Ciągła analiza i optymalizacja współprac partnerskich w celu realizacji KPI sprzedażowych
    • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
    • Tworzenie i definiowanie modelu współpracy dla potencjalnych partnerstw biznesowych (integracje z usługami komplementarnymi, współpraca w modelu barterowym itp.)
    • Ustalanie z partnerami zasad współpracy, negocjacje, planowanie strategii działań
    • Współpraca z zespołem operacyjnym i prawnym w zakresie negocjacji i podpisywania umów z partnerami
    • Ocena opłacalności współpracy z nowymi i istniejącymi partnerami
    • Tworzenie strategii komunikacji dla partnerów, tworzenie treści oraz planowanie i wdrażanie automatyzacji z pomocą dedykowanych zespołów/specjalistów (grafików, copywriterów itd)
    • Tworzenie komunikatów do bazy klientów za pomocą CRM Hubspot
    • Poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu poprzez zawieranie partnerstw z firmami zewnętrznymi
    • Analiza rynku, research partnerów, tworzenie planu na pozyskanie partnerów
    • Raportowanie z wyników, przygotowywanie rekomendacji
    • Współpraca z pozostałymi działami organizacji

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji dla partnerów, tworzeniu treści oraz planowaniu i wdrażaniu automatyzacji z pomocą dedykowanych zespołów/specjalistów (grafików, copywriterów itd.)
    • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej
    • Silne umiejętności interpersonalne, które pozwalają na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami
    • Mocne umiejętności organizacyjne, potrzebne do planowania i realizacji inicjatyw partnerskich
    • Zdolności w zarządzaniu projektami, umożliwiające koordynację działań i dotrzymywanie terminów projektów
    • Znajomość Google Sheets/Excel
    • Znajomość programów CRM i marketing automation (Hubspot będzie plusem)
    • Doświadczenie we współpracy z zespołem operacyjnym i prawnym w zakresie negocjacji i podpisywania umów z partnerami
    • Zdolności strategiczne i analityczne do oceny opłacalności współpracy z nowymi i istniejącymi partnerami, analizy i optymalizacji wyników współprac partnerskich
    • Współodpowiedzialność za tworzenie i utrzymywanie procesów, szablonów i dokumentacji związanej z Partnerships
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów oparte o “cold outreach”
    • Umiejętność pracy wielozadaniowej w dynamicznym środowisku

    Mile widziane:

    • Umiejętności copywriterskie
    • Doświadczenie w email marketingu
    • Doświadczenie w koordynowaniu współpracy z zewnętrznymi dostawcami (agencje, copywriterzy, deweloperzy, graficy itp.).
    • Doświadczenie w pracy z ClickUp/Jira lub innymi narzędziami do planowania i realizacji zadań i projektów
    • Doświadczenie w ABM

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
    • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
    • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
    • Dodatkowe dni urlopowe
    • Kafeteria z benefitami
    • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
    • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
    • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
    • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie
    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingBusiness Development Manager (Partnerships)