• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażSpecjalista do spraw sprzedaży w contact center TAURON - ⅝ etatu
    Specjalista do spraw sprzedaży w contact center TAURON - ⅝ etatu
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    sprzedaż

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura we Wrocławiu, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy - contact center.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twój zakres obowiązków:

    • obsługa infolinii sprzedażowej branży energetycznej w ruchu przychodzącym i wychodzącym,
    • obsługa Klientów i sprzedaż produktów/usług poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, chat czy video chat,
    • obsługa umów Klientów bądź procesu zmiany dostawcy energii,
    • obsługa informacji, zgłoszeń, reklamacji handlowych i technicznych, aktualizacja danych w systemach,
    • realizacja celów sprzedażowych.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy w sprzedaży pół roku bądź w obsłudze klienta min. rok (warunek konieczny),
    • płynna znajomość języka polskiego w komunikacji pisanej i mówionej,
    • obsługa komputera,
    • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
    • wykształcenie min. średnie,
    • możliwość pracy w trybie zmianowym 7-12 i 15-20.

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ⅝ etatu - 100 godzin miesięcznie,
    • wynagrodzenie podstawowe 2800 zł netto + premie do 500 zł netto,
    • pracę w biurze w samym sercu Wrocławia,
    • możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
    • profesjonalny onboarding,
    • wsparcie przełożonego,
    • brak dress code'u.

    Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

    Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażSpecjalista do spraw sprzedaży w contact center TAURON - ⅝ etatu