• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik
    Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język polski

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCDS poszukuje osób na stanowisko:

    Telefoniczny doradca/doradczyni ds. sprzedaży

    Miejsce pracy: Wrocław

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • kontakt z klientami, którzy zostawili swój nr na stronie lub w aplikacji,
    • telefoniczna sprzedaż produktów (branża telekomunikacyjna),
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • miła i profesjonalna obsługa.

    Na tym stanowisku odnajdziesz się, jeżeli:

    • sumiennie wykonujesz powierzone zadania,
    • jesteś nastawiony/-a na cel i wyniki,
    • potrafisz dobrze organizować pracę własną,
    • posługujesz się w j. polskim.

    Jeśli dołączysz do zespołu zapewnimy Tobie:

    • stawkę godzinową 28,10 zł brutto oraz wysokie premie za wyniki sprzedażowe,
    • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym w biurze,
    • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,
    • biuro w samym centrum miasta.

    Oferta Cię zaciekawiła? Prześlij nam swoją aplikację. Czekamy właśnie na Ciebie!

    Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik