• Wszystkie ofertyWarszawaDesignMotion DesignAUDIOTEKA - Specjalista / Specjalistka ds. Produkcji Treści Video
    AUDIOTEKA - Specjalista / Specjalistka ds. Produkcji Treści Video
    Nowa
    Design
    Wirtualna Polska Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    montaż wideo

    social media

    Adobe After Effects

    Adobe Premiere Pro

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć!

    Audioteka to mobilny serwis z audiobookami, którego słuchacze dzięki m.in. superprodukcjom czy oryginalnym audioserialom mogą oddać się jakościowej, cyfrowej rozrywce. Obecnie, za pośrednictwem swoich produktów, daje dostęp do katalogu audio po polsku z biblioteką zawierającą blisko 32 000 pozycji, w tym superprodukcje z cenionymi reżyserami i znanymi polskimi gwiazdami oraz świetną oprawą muzyczną. Audioteka oferuje wyselekcjonowane treści po niemiecku, czesku, litewsku i słowacku.

    Jeżeli lubisz, kiedy ciągle coś się dzieje i nie ma nudy to praca w naszym zespole jest dla Ciebie!

    Dołącz do Audioteka Group na stanowisku Specjalisty / Specjalistki ds. Produkcji Treści Video​! 🚀

    Czym będziesz się zajmować?

    • Współtworzeniem koncepcji, strategii oraz scenariuszy materiałów wideo promujących produkcje Audioteki oraz na media społecznościowe (YouTube, Instagram, TikTok)
    • Kompleksowym zarządzaniem produkcją kluczowych sesji (audio-wideo i foto) od etapu konceptu, poprzez kontakt z ekipami realizacyjnymi, studiami, aktorami, aż do finalizacji postprodukcji
    • Montażem materiałów audiowizualnych zgodnie z opracowanymi koncepcjami
    • Koordynacją produkcji planów i sesji zdjęciowych oraz wsparciem w tworzeniu treści audio-wideo na kanały social media
    • Negocjowaniem umów oraz rozliczaniem produkcji w ramach zaakceptowanego budżetu
    • Definiowaniem, wdrażaniem i monitorowaniem technicznych standardów jakości oraz dbaniem o twórczą integralność wszystkich projektów
    • Zlecaniem i koordynacją przygotowania materiałów audiowizualnych we współpracy z działem contentu, zgodnie z harmonogramem wydawniczym
    • Wsparciem działu marketingu w bieżących działaniach​​

    Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

    • Posiada minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu i produkcji treści audiowizualnych, w tym w montażu wideo
    • Ma doświadczenie w tworzeniu scenariuszy i strategii treści dla mediów społecznościowych
    • Może pochwalić się doświadczeniem w zarządzaniu produkcjami oraz koordynacji pracy zespołów i współpracy z kontrahentami
    • Zna się na aktualnych trendach w mediach społecznościowych i content marketingu
    • Jest samodzielna oraz posiada umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma projektami jednocześnie

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi do edycji wideo (np. Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, After Effects)
    • Umiejętności montażowe
    • Zainteresowanie szeroko pojętą kulturą, głównie literaturą, słuchanie podcastów/audiobooków

    Co zyskasz:

    • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
    • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
    • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
    • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

    Oferujemy:

    • swobodna atmosfera
    • brak dress codu
    • szkolenia
    • i konferencje
    • możliwość pracy hybrydowej
    • system kafeteryjny
    • parking dla rowerów
    • i samochodów
    • karta sportowa
    • ubezpieczenie
    • na życie
    • opieka medyczna

    Wszystkie ofertyWarszawaDesignMotion DesignAUDIOTEKA - Specjalista / Specjalistka ds. Produkcji Treści Video