• Wszystkie ofertyGdańskSupportPracownik działu obsługi klienta
    Pracownik działu obsługi klienta
    Nowa
    Support
    WOLT

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    WOLT

    WOLT

    Wolt ułatwia odkrywanie i zamawianie czego tylko chcesz. Dostarczymy to do Ciebie szybko, niezawodnie i niedrogo.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    Team player

    support

    English

    Opis stanowiska

    Lubisz pracować w zespole i posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne? Lubisz pracować w dynamicznym środowisku? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak - czytaj dalej! 🤩

    Poszukujemy zarówno pracowników na pełny etat, jak i na część etatu, którzy dołączą zdalnie do naszego Działu Supportu w Warszawie!

    Twoje zadania:

    • Wspieranie naszych klientów oraz partnerów (kurierów, restauracje, sklepy) poprzez  live czat, maile i telefon;
    • Monitorowanie dostaw i dbanie o sprawność operacyjną;
    • Usprawnianie procesów razem z zespołem Supportu oraz pozostałymi działami Wolt.

    Nasze oczekiwania:

    • Jesteś otwarty na pracę z klientem, posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, a także odnajdujesz się w pracy zespołowej;
    • Szybko się uczysz, nie masz problemu z wielozadaniowością i jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku;
    • Możesz pracować zmianowo: rano, wieczorem i w weekendy - nasz Zespół Supportu działa codziennie od 7:00 do 2:00;
    • Dobrze się czujesz pracując popołudniami/nocami - większość zmian to 12:00-20:00 i 16:00-00:00;
    • Biegle posługujesz się językiem polskim i posiadasz znajomość języka angielskiego (B2);
    • Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo) lub w niepełnym wymiarze godzin (30 godzin tygodniowo);
    • Mieszkasz w Warszawie lub w Polsce.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Rozwój umiejętności komunikacyjnych, wielozadaniowości i ustalania priorytetów.
    • Indywidualne podejście i wsparcie w rozwoju osobistym.
    • Angażującą kulturę organizacyjną pełną zabawy, szacunku i wzajemnego wsparcia;
    • Kartę Multisport, system kafeteryjny MyBenefit, zniżki na zamówienia w aplikacji Wolt, 26 dni urlopu, dzień wolny z okazji urodzin, prywatną opiekę medyczną.

    Jeśli lubisz pracę w szybko rozwijającym się środowisku, chcesz wziąć na siebie odpowiedzialność i być częścią niezwykle ambitnego zespołu, aplikuj już teraz!

    Wszystkie ofertyGdańskSupportPracownik działu obsługi klienta