• Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaSpecjalista ds. kampanii płatnych w social media
    Specjalista ds. kampanii płatnych w social media
    Nowa
    Marketing
    Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    Meta Ads

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    • koordynacja i wdrażanie kampanii reklamowych - Meta Ads,
    • udział w tworzeniu estymacji i media planów,
    • przygotowywanie raportów z danych w GA, paneli reklamowych,
    • bieżąca analiza ruchu i realizacji założonych celów w obszarze PPC,
    • optymalizacja i kreowanie nowych kampanii reklamowych w obszarze działań płatnych,
    • przygotowywanie kampanii, tworzenie prezentacji do raportów,
    • poszukiwanie niestandardowych form kampanii oraz nowych źródeł pozyskiwania ruchu.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość narzędzi i samodzielność w działaniach marketingowych z wykorzystaniem: Google Analitics (warunek konieczny), Google Tag Manager (mile widziane),
    • praktyczna znajomość kanałów Social Media: FB, Instagram, YouTube, LinkedIn (znajomość innych kanałów, np. TikTok, będzie atutem),
    • umiejętność wdrażania analityki i działań reklamowych,
    • samodzielność w zarządzaniu kampaniami płatnymi,
    • umiejętności analityczne, zbierania danych, a także wyciągania z nich odpowiednich wniosków,
    • umiejętność zarządzania projektami.

    To oferujemy:

    • stabilną pracę we Wrocławiu (praca stacjonarna),
    • przestrzeń do rozwoju i wprowadzania nowych pomysłów,
    • dostęp do systemu kafeteryjnego.
    Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaSpecjalista ds. kampanii płatnych w social media