• Wszystkie ofertyWrocławHRHRSenior Sales & Recruitment Specialist (IT Headhunter 360)
    Senior Sales & Recruitment Specialist (IT Headhunter 360)
    new
    HR
    1dea

    1dea

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacja
    Angielski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz wsparcie w ich prowadzeniu
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań i sposobu pozyskiwania kandydatów
    • Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego
    • Rozwijanie biznesu poprzez pozyskiwanie klientów (projektów rekrutacyjnych) oraz negocjowanie warunków handlowych
    • Pozyskiwanie TOP inżynierów na stanowiska techniczne (programiści / testerzy / konsultanci SAP / specjaliści od infrastruktury i bezpieczeństwa IT itd.)
    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end
    • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych, wprowadzanie własnych rozwiązań

    Nasze wymagania

    • Motywacja, nastawienie na realizację celu, proaktywność
    • Dokładność, skrupulatność
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Minimum 2-3 lata doświadczenia w rekrutacji
    • Masz doświadczenie w sprzedaży / pozyskiwaniu klientów

    To oferujemy

    • Służbowy iPhone / Laptop
    • Szybką ścieżkę kariery i możliwość awansu
    • Projekty rekrutacyjne dla międzynarodowych firm
    • Dostęp do szkoleń wykorzystujących metody wyszukiwania kandydatów poprzez Boolean Search, X-ray Search, portale branżowe (GitHub, StackOverflow, Meetup) itd.
    • Elastyczny czas pracy / praca zdalna
    • Luźną atmosferę 😊
    • Atrakcyjny system premiowy!
    • Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
    • Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy