• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingJunior Marketing Automation Specialist
    Junior Marketing Automation Specialist
    Marketing
    5 BONSAI

    5 BONSAI

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    HTML
    CSS
    Javascript
    Adobe Campaign
    Angielski
    analityczne myślenie

    Mile widziane

    Salesforce
    Jira

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Interesujesz się rozwojem AI, nowinkami technologicznymi i digital marketingiem? Chcesz mądrze wybrać kierunek dalszego rozwoju? Mamy dla Ciebie propozycję. ;-)

    Poszukujemy osób z otwartą głową i pasją do rozwoju. Jeżeli potrafisz łączyć analityczne myślenie z kreatywnością oraz fascynuje Cię AI i nowe technologie, nasz dział Marketing Automation to miejsce dla Ciebie. Jeśli jesteś gotów na wyzwanie, masz szansę zostać specjalistą w dynamicznie rozwijającej się branży automatyzacji marketingu i procesów biznesowych.

    Twój zakres obowiązków

    • Praca na bazach użytkowników, przygotowywanie segmentów i innych komponentów kampanii
    • Realizacja kampanii kanałami email, SMS / MMS, web push, mobile push itd.
    • Współtworzenie, wdrażanie i testowanie ścieżek Marketing Automation
    • Monitorowanie efektywności kampanii i rozwiązań wdrożonych na stronach www, prowadzenie testów A/B
    • Przygotowywanie wizualizacji danych i raportów w formie tabel lub prezentacji
    • Stała współpraca z zespołem Account Managerów i specjalistów eCRM

    Nasze wymagania

    • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość platform typu SaaS jak Synerise, Adobe Campaign, Salesmanago i narzędzi do zarządzania treściami (CMS)
    • Znajomość podstaw HTML / CSS, JS
    • Znajomość angielskiego minimum na poziomie C1, zaawansowana znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel)
    • Chęć szybkiego uczenia się, proaktywna i otwarta postawa
    • Umiejętność analitycznego myślenia, formułowania wniosków, skrupulatności w pracy z kampaniami i liczbami
    • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań

    • Studenci kierunków ścisłych jak matematyka, ekonometria, Big Data, MIESI lub związanych z marketingiem, e-biznesem

    Tak organizujemy naszą pracę

    Tak pracujemy

    • wewnątrz organizacji
    • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
    • możesz zmienić projekt

    Skład zespołu

    • frontend developer
    • lider techniczny
    • project manager
    • graphic designer

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • konferencje w Polsce
    • mentoring
    • szkolenia wewnątrzfirmowe
    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Praca w niezależnej agencji digitalowej na projektach technologicznych, związanych z eCRM, e-commerce, marketing automation i customer loyalty
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
    • Model umowy zgodny z Twoimi preferencjami
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych – uczestnictwo w szkoleniach, dostęp do unikatowego know-how w dziedzinie eCRM, możliwość sfinansowania przez firmę certyfikatów
    • Możliwość pracy dla największych polskich i międzynarodowych marek
    • Dofinansowanie szkoleń językowych, prywatnej opieki medycznej i pakietu Multisport