• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeStarszy projektant / wdrożeniowiec instalacji elektrycznych i AKPiA
    Starszy projektant / wdrożeniowiec instalacji elektrycznych i AKPiA
    Inżynieria
    AB INDUSTRY S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    instalacje elektryczne
    wykształcenie techniczne
    elastyczność
    dyspozycyjność
    projektowanie

    Mile widziane

    AutoCAD
    uprawnienia budowlane
    ePlan
    Angielski

    Opis stanowiska

    AB Industry S.A specjalizuje się w uczciwej, profesjonalnej i terminowej realizacji inwestycji przemysłowych i jest wiodącą firmą inżynieryjną w Polsce. Realizujemy prace jako generalny Wykonawca, zapewniamy doradztwo i usługi projektowe, uruchamiamy instalacje technologiczne, integrujemy linie produkcyjne i wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.

    Zakres świadczonych usług oraz kadra inżynierska umożliwia nam dostawę kompleksowych rozwiązań „pod klucz”. Kilkunastoletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników sprawia, że Jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jednej z wiodących firm w branży.

    Miejsce pracy: Warszawa

    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych,
    • Wykonywanie obliczeń elektrycznych (obliczenia zwarciowe, bilans mocy, obliczenia kablowe, obliczenia natężenia oświetlenia),
    • Przygotowywanie zestawienia materiałowego pod zamówienie (list kablowych, tras kablowych, uziemienia oraz oświetlenia),
    • Przygotowywanie rysunków rozmieszczenia (lokalizacja odbiorników, trasy koryt kablowych, oświetlenie uziemienie),
    • Wykonywanie schematów jednokreskowych i wykonawczych,
    • Przygotowywanie wycen, prowadzenie akcji ofertowych dot. dostaw materiałów i usług.

    Wymagania

    • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych,
    • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych i dyspozycyjność,
    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka itp.
    • Umiejętność przygotowania zestawień materiałowych i prac niezbędnych do wykonania,zadań projektowych wraz z ich wstępną wyceną.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Doświadczenie w projektowaniu w środowisku AutoCAD i EPLAN,
    • Doświadczenie przy sporządzaniu projektów architektoniczno-budowlanych,
    • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami branży elektrycznej,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy

    •  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,
    • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.