• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąSpecjalista ds. sprzedaży
    Specjalista ds. sprzedaży
    Sprzedaż
    Activ Investment Sp.  z o.o.

    Activ Investment Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    praca w grupie

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Activ Investment Sp. z o.o. jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

    Zakres obowiązków:

    ·        aktywna sprzedaż mieszkań i lokali usługowych,

    ·        obsługa klienta, prezentacja nieruchomości

    ·        przygotowywanie i prezentacja oferty,

    ·        prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

    ·        przygotowywanie raportów i analiz, obsługa posprzedażowa klientów,

    ·        udział w targach mieszkaniowych, akcjach promocyjnych, itp.

    Oczekujemy:

    ·        znajomości specyfiki branży deweloperskiej mieszkaniowej

    ·        znajomości podstawowych zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości

    ·        doświadczenia minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku,

    ·        umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem

    ·        zdolności analitycznego myślenia,

    ·        komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    ·        dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole,

    ·        rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania

    Oferujemy:

    ·        stabilne warunki zatrudnienia

    ·        stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym system premiowym

    ·        niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop).